Robia to už 50 rokov! Táto nemocnica umiestňuje všetky decembrové novonarodené detičky do vianočných ponožiek

Kristína Hagarová Ešte viac

Reprofoto Youtube Boston Herald

Neexistuje emotívnejšie obdobie, ako je práve obdobie Vianoc. Vianoce sú čas, kedy dostáva všetko úplne inú farbu a zrazu máte pocit, že aj ľudia sú k sebe o niečo milší. Ak však máte pocit, že sviatočné reklamy vo vás dostatočne nevyvolávajú pocit tepla na srdci, toto vám k tomu určite dopomôže.

Portál Bored Panda informoval o neuveriteľnom príbehu detskej nemocnice v Texase, o ktorej ste už možno počuli. V niekoľkých krajinách je bežné, že si dávajú ľudia na Vianoce do ponožiek rôzne drobnosti či už sladkosti, alebo malé darčeky. V tejto nemocnici dávajú do ponožiek novonarodené bábätká. Čo môže byť v pančuche rozkošnejšie ako malé bábätko? V tejto nemocnici dávajú do pančúch všetky bábätká, ktoré sa narodia priamo v decembri.

Túto tradíciu však už robia päťdesiat rokov. Niektorí rodičia sú z nápadu takí nadšení, že si pančuchy či ponožky nechávajú po desaťročia a každý rok ich plnia maličkosťami. Pančuchy vyrába dobrovoľná skupina, známa ako Bluebirds of Methodist Hospital, ktorá sa snaží pomáhať pacientom v nemocnici, ale aj personálu počas celého roka.

Čo si o tom myslíte vy? Nie je to milý nápad?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: