Roky pracovala ako čašníčka, obsluhovala známe celebrity. Takto sa správajú tie najväčšie hviezdy v reálnom živote

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: TASR archív

Chceli ste niekedy vedieť, ako sa správajú svetoznáme celebrity v bežnom živote? Stačí, keď sa spýtate ľudí, ktorí s nimi pracovali alebo ich obsluhovali. 

Samozrejme, aj známe osobnosti sú len ľudia. Môžu mať zlý deň, nejaký problém, ktorý práve riešia a akékoľvek iné trápenie. Čašníčka Annie Bondo zverejňuje na sociálnych sieťach svoje vlastné skúsenosti so svetoznámymi osobnosťami. Jej videá sa stali virálne a ako uvádza portál NYPost, získal už milióny zhliadnutí. Ako čašníčka v danom podniku pracovala 5 rokov a urobila si názor na množstvo celebrít.

@theanniebond Reply to @charlotte_charlie_8 No offense to anyone who can down that many oysters tho 🥄#greenscreen #ratingcelebrities #ratingthings ♬ original sound – Annie Bond

Kto bol milý?

Povedala, že jeden z najmilších párov, s ktorými sa v práci stretli, boli Ryan Gosling a jeho manželka Eva Mendes, ktorí v reštaurácii večerali spolu so svojimi dvoma deťmi. “Boli neformálni, nádherní, zdvorilí. Chcela by som mať ich manželstvo,”povedala.

Mnohí jej dali za pravdu

Annie veľmi chválila aj Lady Gaga, o ktorej povedala, že je naozaj bohyňa, zapamätala si meno každého, kto ju obsluhoval, bola milá, vždy vyzerala bezchybne a často sa ku nim vracala. Taktiež tvrdila, že Keanu Reeves bol veľmi skromný a nechal im výborný tringelt. Taktiež aj Drew Barrymore bola ako slnko.

Množstvo ľudí, ktorí jej videá videli, jej dali za pravdu a odvolávali sa na to, že aj oni sa s danými celebritami stretli a správali sa presne tak, ako opísala. Ktorú celebritu by ste chceli stretnúť v reálnom živote vy?

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: