Roky v sebe dusia zlosť a nenávisť. Tieto 4 znamenia dokážu veľmi dobre skrývať svoje emócie

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: unsplash

Nie každý je voči sebe a aj voči druhým ľuďom úprimný a otvorený. Mnohí ľudia v sebe dusia zlosť a aj všetko, čo ich trápi, pretože nevedia, ako by ich mali dať von, ale vedia to, ako ich čo najlepšie skryť.

Existujú ľudia, ktorí neradi dávajú najavo, čo vnútorne cítia a je to v poriadku, pretože nie každý je jednoducho taký. Ľudia, ktorí vám otvoria svoje srdce na dlani, to nevedia pochopiť a majú pocit, že nie sú celkom úprimní, no asi vám je jasné, že to nie je celkom pravda, práve naopak. Nemôžete však chcieť od ľudí, ktorí sú uzatvorení, aby sa vám otvorili. Niektorí ľudia proste nevedia ukázať, čo cítia, a preto v sebe dusia bolesť, zlosť aj nenávisť.

Vodnár

Vodnár nie je typ človeka, ktorý sa vie veľmi rýchlo nahnevať. Skôr si tak všetko sám v sebe zbiera a vybuchne vtedy, keď to najmenej čakáte. Práve preto patrí k ľuďom, ktorý sa dokážu vykašlať a odpísať aj najlepších kamarátov. Stačí, že mu niekto ublíži raz a už sa to s ním jednoducho povlečie, pretože tak to proste cíti. Za všetko popritom môže hlavne povaha, ktorú nevie ovládať. Vodnár proste dusí v sebe všetky krivdy, ktoré ho v živote postretli a nevie s tým nič urobiť.

Foto: pexels

Býk

Býk je tvrdohlavý a presvedčený o svojej vlastnej pravde, no nikdy nedá najavo, čo ho naozaj zraňuje. Drží to v sebe a má v podstate obrovskú silu, lebo sa nevie pustiť žiadnej emócie, ktorá ho práve zasiahne. Nie je to však dobré. Snaží sa, aby sa z toho nezbláznil a snaží sa urobiť maximum preto, aby to v ňom nevybuchlo, no skôr či neskôr sa to stane. Býk si však dokáže toto bremeno niesť so sebou aj celé roky.

Foto: Unsplash

Rak

Rak sa nezdá, no napriek všetkému je to človek, ktorý sa dusí vlastným hnevom, nenávisťou a zlobou. Nechce byť taký, ale nevie si pomôcť. Napriek všetkým svojim chybám, o ktorých sa tvári, že ich nemá, je presne toto tá najhoršia z nich, pretože si to všetko v sebe zbiera, aby to mohol danej osobe vytmaviť vtedy, keď bude najviac zraniteľná a najviac dotknuteľná. Keďže je na tom často veľmi zle, je dôležité, aby to vedel filtrovať, aby sa to naučil. Väčšinou je to však pre neho skôr nemožné.

Foto: unsplash

Kozorožec

Kozorožec nie je typ človeka, ktorý by vedel odpúšťať a vedel ukazovať svoje emócie. Keď sa nahnevá a vybuchne, je to pre neho väčšinou úplný hrot a strop, pretože väčšinou všetko udusí v sebe už v zárodku. Hnev si so sebou dokážu niesť celé roky a väčšinou nikomu nedajú najavo, že niečo nie je v poriadku, pokiaľ to naozaj nie je už jeho hranica, ktorú má celkom posunutú.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: