Expertka na rukopis sa obáva, že manželstvo princa Harryho a Meghan Markle sa rozpadne! Za všetko vraj môže….


Už v máji tohto roku sa chystá veľká udalosť v podobe svadby princa Harryho a Meghan Markle. Najnovšie však britské média začali rozoberať, či sa ku sebe mladý pár skutočne hodí. Ich rukopis dali dokonca preskúmať špecializovanej odborníčke a výsledok teda nepriniesol pozitívne správy!

Podľa expertky na rukopis z Cambridge Barbary Weaverove, odborne povedané grafologičky, princ Harry a Meghan môžu mať problémy vo vzťahu kvôli rozdielnosti pováh, čo môže viesť v budúcnosti k rozpadu ich manželstva!

Čo je vlastne grafológia? Ide o psychologickú diagnostiku, ktorá sa zaoberá rukopisom, jeho vzťahom k osobnosti. Inak povedané, podľa písma sa určuje charakter osobnosti. Obvykle sa využíva sa v súdnictve, v kriminalistike či pri prijímacích pohovoroch. Tentokrát ju však využili novinári.

Čo prezradilo ich písmo?

pixabay.com

Už na pohľad je Harryho štýl písania rozdielny od toho, aký má Meghan. Podľa grafologičky Barbary bude ich manželstvo vyžadovať veľa kompromisov, kedže majú odlišný typ povahy. Síce sa vraví, že protiklady sa priťahujú, po čase však môže prílišná rozdielnosť osobností spôsobiť problémy.

Naozaj je pravdou, že Harry a Meghan neboli nikdy dosť dlho spolu, aby sa dobre spoznali. Zasnúbili sa po roku a pol, pričom ich vzťah trval na diaľku, pretože Meghan väčšinu času  natáčala seriál Kravaťáci v Toronte.

Самые распространённые ошибки в деловом дресс-коде у женщин: ❌Блузка из просвечивающей ткани 👉🏼под тканью блузы или рубашки не должно быть видно формы, цвета и очертаний нижнего белья ❌Чёрные колготки и колготки с узором 👉🏼колготки должны быть только телесного цвета, летом недопустимы голые ноги, можно носить тонкие колготки 8 ден ❌Высокие каблуки 👉🏼допустимый в деловом дресс-коде каблук не выше 8 см ❌Короткая юбка или платье 👉🏼показывать ноги можно не выше 9 см от колена ❌Длинные ногти, яркий маникюр и вечерний макияж 👉🏼цвет лака, длина ногтей и чрезмерно разрисованное лицо не должны сбивать рабочий настрой Все это показывает, что женщина в активном поиске либо она не знает как продемонстрировать свою женственность другим образом. Но в деловой среде есть уйма вариантов выглядеть профессионально, но при этом очень женственно и нескучно. Об этом в следующем посте😊#дресскод #офисныйстиль #корпоративныйстиль #деловойстиль #деловойстильалматы #стилистика #стильалматы #businesstraditional #dresscode #suits #meghanmarkle #меганмаркл

A post shared by 👁Yoga Teacher 👜Stylist (@anelsunny) on

Z Harryho rukopisu Barbara vyčítala, že ide o priameho človeka, ktorý má striktný postoj a verí aj v jednoduché a priame jednanie. Harry potrebuje svoj vlastný priestor, čo môže byť problémom pri Meghaninej citlivosti. Z jej rukopisu totižto grafologička odhalila, že sa jedná o osobu, ktorá dáva voľnosť svojim pocitom, snaží  sa urobiť dobrý dojem, pričom si ale vytvára ochrannú bariéru. Pre spoločné fungovanie bude musieť táto dvojica pristúpiť na veľa kompromisov.

Mnohí iní odborníci sa však domnievajú, že spôsobiť problémy v manželstve Harryho a Meghan môže vekový rozdiel, kedže herečka je o tri roky staršia ako Harry. Pre väčšinu párov nie je šťastné, keď je vo vzťahu žena staršia ako muž, pretože žena je emocionálne vyspelejšia, a preto je v skutočnosti staršia ako jej vek.

Ako nakoniec dopadne ich manželstvo, sa však môžeme len domnievať, a až čas ukáže, či mali odborníci pravdu. My však držíme páru palce a veríme, že láska všetko prekoná. Čo poviete?

Pozri aj: Pozor! Dnes zasiahne Európu a Slovensko silná búrka, pripomínajúca smršť Kyrill. Meteorológovia varujú pred vetrom s rýchlosťou až 130 km/h

                                                                                 zdroj: babskeveci.sk (Zuzu) express.co.uk


Komentáre

komentárov