S kým si užijete ako nikdy predtým? Toto sú znamenia zverokruhu, ktoré sú sexuálne najviac kompatibilné

Lucia Mužlová Ešte viac

Nikdy nemôžete vedieť, do koho sa zamilujete. Vášeň jednoducho vzplanie a len ťažko vysvetlíte, prečo a ako. Presne taká nevysvetliteľná je aj astrológia. Aj keď na tomto mieste nie sú možné presné výpočty, je pravdepodobné, že práve tieto znamenia sa k sebe hodia najviac.

Lev a strelec

Pokiaľ si človek namýšľa, že je v spálni ten najlepší na svete, málokedy je to tak a Levy dokážu byť niekedy skutočne sebecké. Strelec má zas rád dobrodružstvo a je ochotný vyskúšať všeličo, keď teda stretne Leva, ktorý o sebe hovorí v superlatívoch, zdá sa, že nič lepšie už ani nemôže byť. Ani jeden však nie je práve monogamný typ a vzniká tak skôr vzťah rockovej hviezdy a fanúšika. Môže však chvíľku trvať, kým si Strelec všimne, že oslnivejšia je Levova charizma ako výkon.

Býk a Ryby

Býk je spokojný vtedy, ak je všetko ako má byť, čo môže byť nočnou morou pre tých, čo radi experimentujú. Výnimkou sú v tomto prípade Ryby. Už na samotnom vyobrazení znamenia plávajú Ryby v oboch smeroch, čo znamená, že sa dokážu skvele prispôsobiť. Dokonalým príkladom sú Christian a Anastasia z 50 odtieňov sivej.

unsplash.com

Blíženci a Vodnár

Tieto dve znamenia sa k sebe hodia dokonale, obe sú totiž dobrodružné a ochotné experimentovať, nudiť sa teda rozhodne nebudú. Blíženci a Vodnár sa však k sebe hodia nielen v spálni, ale aj v iných aspektoch života.

Kozorožec a Škorpión

Hovorí sa, že Škorpión je poriadne emocionálny a neodbytný. Raz za čas im síce experimentovanie neprekáža, oveľa radšej však sú, ak majú po boku partnera na dlhé trate. Výhodou oboch znamení je, že im nejde len o pôžitok a úlety na jednu noc radšej vynechajú.

Baran a Strelec

Spojenie týchto dvoch znamení je hotovou explóziou. Baran aj Strelec totiž vedia presne, čo chcú, sú to silné a impulzívne znamenia a neodídu, kým nezískajú, po čo si prišli.

unsplash.com

Rak a Panna

Rak neznesie nudu a vždy potrebuje niečo, čím si zamestná myseľ. Podobne je na tom aj znamenie Panny. Práve vďaka tomu čaká oboch v spálni nadpozemský zážitok, pretože obaja budú neustále myslieť na to, aby svojmu partnerovi čo najviac ulahodili. Okrem toho, obaja sú verné a oddané znamenia, vďaka čomu z nich bude skvelý pár.

Váhy a Vodnár

Váhy sú zvyčajne veľmi odvážne a je im pomerne blízka polyamoria. Okrem toho, myslia si, že vždy vedia, čo je správne. Na druhej strane, Vodnár sa nebojí experimentovať a vždy rád vyskúša niečo nové.

Pozri aj: Aká je vaša najtajnejšia sexuálna túžba? Podľa vášho znamenia je to táto

thisisinsider

0
Komentovať (0)