S kým zažijete v spálni najviac vášne? Sú to tieto tri znamenia zverokruhu

Lucia Mužlová Ešte viac

Niekedy potrebujeme trochu usmernenia alebo aspoň pár slov pochvaly a uznania. Zvedavosť a snaha zlepšovať sa vo viacerých oblastiach je predsa prirodzená ľudská vlastnosť. Ak sa však pýtať nechcete a veríte v silu konštelácie hviezd, poradíme vám, s ktorým znamením sa jednoznačne nudiť nebudete.

Vodnár, 20. január až 18. február

pixabay.com

Prečo je práve Vodnár jedným z najvhodnejších adeptov na spálňové radovánky? Preto, lebo existuje vysoká pravdepodobnosť, že sa vždy bude pokúšať vybočiť zo zabehaných koľají a veci trochu okoreniť. Ľudia v tomto znamení sú často tí aktívnejší, sú iniciátori a novátori, neboja sa ísť do čohokoľvek, samozrejme, pokiaľ s tým partner súhlasí.

Okrem toho, Vodnár vás nebude do ničoho nasilu tlačiť, napriek tomu si však svoje prednosti a schopnosti dobre uvedomuje a dá si záležať na tom, aby bola spokojnosť zaručená na oboch stranách. Občas sa zdá, ako keby vám vedeli Vodnári čítať myšlienky, presne vedia, čo chcete a kedy a ako to potrebujete v danom okamihu.

Škorpión, 23. október až 21. november

Škorpióni si svoje miesto na tomto zozname jednoznačne zaslúžia. Spokojnosť na oboch stranách je pre nich mimoriadne dôležitá a dajú si záležať na tom, aby to malo iskru. Urobia čokoľvek pre to, aby vášeň len tak nepohasla a nude sa vyhýbajú veľkým oblúkom. Dávajte si však pozor, pretože Škorpióni sú neraz lepší milenci ako partneri a do romantického vzťahu sa príliš nehrnú.

Baran, 20. marec až 19. apríl

pixabay.com

Jedinci v znamení Barana sú záhadou a práve to z nich robí skutočne nezabudnuteľných milencov. Bez toho, aby ste si to vôbec uvedomovali, vás prinútia objavovať nové veci a aspekty svojej sexuality, o ktorých by ste doteraz ani nesnívali. Opäť však neodporúčame príliš sa na Baranov viazať. Aj keď sú skvelí, neraz sa vám už viac neozvú, pretože im viac vyhovuje vášeň na jednu noc. Sú slobodní a nechcú sa pripútať k jedinej osobe, aj oni chcú neustále objavovať niečo nové. Ak to však skutočne bude zážitok na jednu noc, zaručia vám, že na tú noc do konca živote nebudete schopní zabudnúť.

Pozri aj: Aké sú vaše 3 najlepšie vlastnosti, na ktoré môžete byť hrdí? Zistíte to podľa vášho znamenia

thoughtcalatolg

0
Komentovať (0)