Sedí to aj na vás? Znamenie zverokruhu vám povie, aké povolanie sa ku vám hodí najviac

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: pixabay/unsplash

Mnohí ľudia ich nenávidia a ostatní ich milujú. Reč je o astrológii a o horoskope, na ktorom si niektoré ženy dosť ulietavajú a zaujíma ich množstvo vecí, ktoré s ním súvisia. Napadlo vám však niekedy vybrať si povolanie podľa znamenia?

Každý z nás je iný a aj každé znamenie zverokruhu nemusí sedieť na každého. Niektorí ľudia majú pocit, že ich znamenie úplne sedí aj na ich osobnosť, no stále častejšie pribúdajú ľudia, ktorí tomu neveria. Najnovšie si však môžete pozrieť aj to, akému povolaniu by ste sa mali podľa svojho znamenia venovať. Informoval o tom portál Bustle.

Baran

Ak existuje niečo, v čom ľudia v znamení barana prosperujú, tak je to koučovanie, a to vo všetkých formách. Je to hlavne preto, že sa neboja viesť ľudí úspešným smerom. Taktiež majú veľmi veľa energie, ktorú so sebou prinášajú, kamkoľvek idú a práve preto sú inšpiráciou pre ostatných a často slúžia ako motivátori.

Foto: pixabay

Býk

Ľudia narodení v znamení býka podľa portálu veľmi radi čítajú a odpočívajú doma. A práve preto je asi jasné, že by sa im mohlo dariť práve v písaní. Práve toto z nich robí dobrých autorov, takže by sa mohli venovať úspešnej kariére.

Foto: pixabay

Blíženci

Blíženci sú vtipní a zábavní ľudia. Vedia, ako „ovládnuť“ celú miestnosť a práve preto sú z nich vynikajúci adepti na prácu v oblasti médií. Práca v rádiu alebo v televízii či v novinách je pre nich tou najlepšou voľbou. Na vec sa totižto vedia pozrieť z rôznych hľadísk.

Foto: pixabay

Rak

Podľa portálu sú ľudia narodení v znamení raka výbornými učiteľmi. Od základných škôl po inštruktorov, vďaka svojej jemnej povahe sú skutočne tými najlepšími adeptmi na to, aby sa v tomto povolaní našli. Ich pokojná povaha je na to, ako stvorená.

Foto: pixabay

Lev

Levy sú úžasní motivátori a práve preto by sa mohli nájsť v povolaní ako je napríklad kariérový poradca či sprievodca. Ľudia v nich majú veľkú dôveru a práve preto si od nich radi nechajú poradiť. Práve dôvera, ktorá z nich vyžaruje, má tendenciu inšpirovať ostatných.

Foto: pixabay

Panna

Pre toto znamenie je veľmi dôležité, aby sa cítilo prospešné. Práve vďaka ich povahe a cieľavedomosti sa vedia uplatniť v oblasti zdravotníctva, konkrétne ako lekári alebo zdravotné sestry. Kvôli ich starostlivej povahe sú taktiež veľmi obľúbenými lekármi.

Foto: pixabay

Váhy

Nikto sa nedrží svojich morálnych zásad viac ako váhy a práve preto sa im môže veľmi dobre dariť v oblasti diplomacie. Sú to tendenčne veľmi víťazné osobnosti, preto bývajú často volení do vyšších funkcií, ako je napríklad predseda školskej rady, kongresu alebo senátu.

Foto: pixabay

Škorpión

Hudobníci, filmári, herci, škorpióni sú jednoducho rodení umelci. Sú náchylní k hlbokým emóciám a práve nimi chcú zmeniť svet. Sú veľmi usilovní a svojich plánov sa držia, dokým ich neuskutočnia.

Foto: pixabay

Strelec

Strelci sú vynikajúci vedci, filozofi a odborníci vo všetkých odboroch. Práve preto sa im darí hlavne na profesii profesora. Radi sa venujú výskumu vo svojom obore a často sa chcú venovať niečomu, čo by mohlo byť pre ľudstvo prospešné. Zároveň sú však zábavní a vedia zaujať a práve preto je pre nich dobrý kontakt so študentami.

Foto: pixabay

Kozorožec

Kozorožci sú rodení vodcovia. Bez ohľadu na všetko, čo ich zaujíma, väčšinou vedia väčšinu otočiť na podnikanie. Môžu sa preto ocitnúť na čele začínajúcej firmy či startupu a priniesť nové nápady. Sú dobrými šéfmi a chcú viesť ľudí tým správnym smerom.

Foto: pixabay

Vodnár

Vodnár sa drží svojej morálky a nasleduje inštinkty, aby mohol pomôcť ostatným ľuďom. Preto sú u nich dobré povolania, ktoré sa orientujú na humanizmus. Dobrovoľná práca alebo spoločnosť, ktorá sa snaží ľuďom pomôcť, to je presne to, čo sa pre nich hodí, keďže sa nevedia zmieriť s chudobou a nerovnoprávnosťou.

Ryby

Ryby nachádzajú svoje uplatnenie v prvom rade na pozícii terapeuta, keďže ich veľmi zaujíma stav mysle. Okrem toho sú veľmi empatické a môžu ostatným ľuďom ukázať, že práve emócie sú ich najväčšou silou. Vďaka svojej intuícii tiež vedia veľmi dobre poradiť.

Sedí to na vás?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: