Šéf poslal mladíka prezliecť sa domov, pretože prišiel do práce v šortkách. Na znak rebélie však vymyslel milú pomstu

Lucia Mužlová Ešte viac

V viacerých firmách či kanceláriách platí určitá zásada, ako sa majú zamestnanci obliekať. Nie je to žiadna veľká prekážka, až kým nezačne byť vonku poriadne horúco a vy zrazu zistíte, že si nemáte čo obliecť.

Presne s rovnakým problémom sa stretol aj zamestnanec telefonického centra v Buckinghamshire. Joey Barge sa totiž dostal do konfliktu so svojím zamestnávateľom po tom, čo si v 30 stupňoch do práce obliekol krátke nohavice a šéf ho za to dokonca poslal domov. Joey to však nenechal len tak a na znak rebélie si do práce obliekol šaty – tie sú spolu so sukňami povolené.

What looks better pic.twitter.com/aj7S4sPrtJ

Na svoj účet na Twitteri pridal fotku v krátkych ružových šatách s popisom „Uvidíme sa, čoskoro ma pošlú domov„. Prekvapivo ho však v práci nechali, pretože zákony v Británii nedovoľujú nútiť mužov obliekať sa výhradne do pánskeho oblečenia.

Joeyho šéf sa zrejme obával ďalších kolegov, ktorí by na znak podpory prišli do práce oblečení v šatách, a preto rozposlal všetkým správu, že povinné obliekanie môžu z časti porušiť. To však znamená iba čiastočnú výhru, lebo najkratšie nohavice, aké môžu nosiť, sú trištvrťové v bielej, čiernej alebo béžovej farbe.

Ľuďom sa jeho nápad nesmierne páči a obdivujú ho za jeho odvahu a schopnosť vyriešiť problém bez kriku, no našli sa aj takí, ktorí nesúhlasia s tým, ako riskoval svoje miesto v práci a podľa nich sa správa ako veľké dieťa. Aký je váš názor na prikázané obliekanie do práce?

Pozri aj: Táto 93-ročná babička prosí verejnosť, aby jej pomohla vybrať svadobné šaty. Možnosť A, B, C alebo D?

zdroj: babskeveci.sk, boredpanda.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: