Škola sa začala aj v kráľovskej rodine. Takto vyzeral prvý deň školy princeznej Charlotte

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: archív TASR

Princeznú Charlotte dnes čaká prvý deň školy. Ako informuje portál Metro, štvorročná princezná sa pridá ku svojmu veľkému bratovi Georgeovi na škole Thomasa Battersea v Londýne.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Prvý deň malej princeznej

Na súkromnej škole, ktorá stojí okolo 21 000 eur ročne, sa majú obaja učiť, že láskavosť je rovnako dôležitá ako akademický úspech. K malej princeznej sa pripoja rodičia William a Kate, ale pochopiteľne aj jej brat, princ George, ktorý išiel prvý raz do školy v roku 2017. Vtedy ho však doprevádzal len jeho otec princ William, pretože Kate sa necítila dobre.

Charlotte je nadšená


Každý rodič je predtým, než jeho dieťa nastúpi prvý raz do školy nervózny, teda sa predpokladá, že inak to nie je ani u Williama a Kate. Očakáva sa, že malá Charlotte bude mať v prvé dni školy veľkú podporu vo svojom bratovi, s ktorým sú si veľmi blízki. Ako sme už uvádzali v inom článku, podľa zdroja je Charlotte nadšená a nevie sa dočkať svojho prvého dňa v škole. „Nemôže sa dočkať, kedy bude s Georgeom na veľkej škole. Je zo všetkého nadšená. Sú si veľmi blízki a trávia spolu veľa času, jeden o druhého sa môžu oprieť,“ povedal zdroj.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: