Slovák si našiel list od policajtov, s ktorým sa musel všetkým pochváliť. Stal sa hitom a hneď pochopíte, prečo

Ilustračné foto: Unsplash/TASR

Aké sú vaše skúsenosti s policajtami? Mnohí ľudia sa sťažujú na to, že ich prístup je často nesprávny, je však dôležité nehádzať všetkých do jedného vreca.

Najnovšie sa muž z Pezinka podelil na sociálnych sieťach o príhodu, ktorá sa stala veľmi rýchlo virálnou. Príbeh zdieľala aj stránka na Facebooku, Polícia SR- Bratislavský kraj. Pezinčan pravdepodobne zabudol zatvoriť bránu na svojom dome a všimli si to policajti, ktorí išli okolo.

Odkaz sa stal virálnym

Tí neváhali a bránu zatvorili, aby nepútala pozornosť počas doby, kým sa muž nevráti domov. Nezabudli mu napísať odkaz, ktorý zdieľal na sociálnych sieťach a má už viac ako tisíc reakcií.

“POŠTA PRE TEBA. MALA ĎAKOVNÚ DOHRU. PEZINSKÝM POLICAJTOM ,,IDE KARTA” ! S pravidelnosťou presviedčajú o tom, že POMÁHAJÚ A CHRÁNIA. Ďalším takýmto príkladom je reakcia občana, ktorý služobnú činnosť hliadky Obvodného oddelenia PZ v Pezinku kladne ohodnotil na verejnom statuse. Hliadka PZ si totiž počas vykonávania nočnej májovej služby všimla ,,pozabudnutú ochranu majetku- otvorenú garáž” a ihneď reagovala,” uviedla polícia na sociálnej sieti.

2
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: