Slovák zverejnil ostrý status a spustil vlnu kritiky: Ženy, odkedy máte v rukách mobily, neviete čo so sebou

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: pixabay

Anonymné statusy na sociálnych sieťach sa stali veľmi populárne a virálne. Najmä tie, ktoré majú negatívny nádych. Práve také sa šíria veľmi rýchlo.

Najnovšie sa na sociálnych sieťach objavil status nahnevaného Slováka. Ten sa posťažoval na stránke Priznania žien. Napriek tomu, čo sa snažil statusom povedať, si za svoje slová vyslúžil aj veľkú vlnu kritiky. “Pre boha živého žienky, toto fakt nemyslíte vážne. Odkedy máte v rukách smartfony a zúri u nás korona, neviete čo so sebou. Nedávno som sa prihlásil na jednu ( no dobre viac) zoznamiek a s peknými ženami nad 35 r sa pretrhlo vrece. Skoro každá krásna, ako modelka s fotkou spred včera. Potom prišlo prvé stretnutie. Som plný očakávania lebo cez písmenká úplne normálna žena a z fotky ešte k tomu krásna.”

Foto: pexels

Vyzerala úplne inak

“V nedeľu poobede dohodneme stretko a ja čakám na dohodnutom mieste. Zrazu sa otvoria dvere na paneláku a vychádza ona. Kokoooooos, okamžite sa zatiahlo, ešte aj to slnko zašlo, prišla ku mne (aj keď s chôdzou dámy to nemalo nič spoločné) ale budiš. Vždy, keď sa niekomu predstavím, podám ruku a pus pus. No ale tuto som to vynechal. V hlave plánujem útek ale nič normálne ma nenapadá. No nič, nejak tú kávu už len prežijem.”

Komunikácia viazla

“Tak sme si sadli do podniku na terasu, ale niekde naša komunikácia začala viaznuť. Zrazu nebolo o čom. Tak som sa opýtal, prečo má na fotke dlhé vlasy a dnes má skoro účes ako ja, krátky. Odpoveď bola prekvapujúca, že včera ju kamoška ostrihala. Hmmmm… povedz kamoške nech to už nikdy nerobí, povedal som jej. Asi sa urazila ale nemohol som, alebo skôr nechcel som klamať. Potom prišla otázka, nepáčim sa ti? A to sa nemala opýtať. Moja úprimnosť nesklamala, povedal som jej, čo si myslím, že na fotke je úplne iná žena asi o 10-15 rokov mladšia.”

Foto: pixabay

Kritika aj obhajovanie

“Išla ma presviedčať že je to ona, že len trochu prefiltrovala fotku. ? do p..e, že trochu. Keby som toľkokrát pustil túto moju kávu cez filter mám destilovanú vodu, odvetil som jej. A to bolo moje šťastie, nafúkala sa, postavila a odišla. Ja som si dopil kávičku zaplatil a išiel preč. Nechcem nikoho uraziť, ale prosím vás žienky, nepúšťajte svoje fotky cez filtre v mobiloch, lebo na stretnutie prídete bez filtra, a potom sa vám môže stať niečo podobné!!!”

Napriek tomu, že mnohí ľudia ocenili mužovu úprimnosť, našlo sa aj veľké množstvo takých, ktorí si myslia, že to bolo cez čiaru a že jeho poznámky určite neboli vhodné. Jeho príspevok si na stránke vyslúžil tisíce reakcií. Čo si myslíte vy?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: