Slovenka spôsobila v lietadle z Turecka poriadnu drámu. Odmietla si nasadiť rúško, ostrá reakcia posádky

Kristína Hagarová Ešte viac

Ilustračné foto: unsplash

Slovenka, ktorá cestovala z dovolenky z Turecka, sa v lietadle postarala o poriadny rozruch. Odmietala si nasadiť rúško.

O celom príbehu informoval portál Čas.sk, ktorému jeden z čitateľov poslal video z lietadla, ktoré smerovalo z tureckej Antalye do Košíc. Podľa čitateľa pani hodinu presviedčala posádka, ale aj cestujúci, aby si rúško nasadilo. Keď ju o to poprosila rodina s deťmi, začala kričať, že ju nebudú obmedzovať.

Odmietla si nasadiť rúško

Pilot s letuškou ju následne žiadali, aby opustila lietadlo, pretože inak zavolajú políciu. O to, aby si nasadila rúško, ju prosil aj jej manžel. Nakoniec musela lietadlo opustiť, pričom spolu s ňou odišiel aj jej manžel. Podľa jeho slov všetci cestujúci tlieskali, keď nespokojnú Slovenku vyviedli z lietadla. Neskôr si rúško nasadila, pretože jej povedali, aby palubu opustila.

Ilustračné foto: unsplash

Na prípad zareagovala aj stránka Hoaxy a podvody. Web denníka Nový Čas priniesol informáciu o Slovenke, ktorá si odmietala nasadiť respirátor pred odletom z Turecka do Košíc. Let mal kvôli nej meškanie. Spolucestujúci ju prosili, aj jej manžel. Nepomohlo… Až keď jej posádka oznámila, že z Turecka neodletí a musí opustiť lietadlo, odrazu už nariadenia začala dodržiavať. Neskoro. Musela vystúpiť a s ňou aj chudák manžel…

Lietadlo musela opustiť

Nepomohlo jej ani odvolávanie na Dr. Nulitnú. Tento incident je jasným dôkazom,
– že problémy s celosvetovými mimoriadnymi opatreniami má len hlasná menšina, väčšina ľudí nemá problém dodržiavať najzákladnejšie pravidlá, akým je nosenie rúšok v určitých životných situáciách.
– že medzinárodné nariadenia sú platné a nulitné je správanie spochybňovačov koronavírusu.
To video stojí za to…”

Video si môžete pozrieť v článku na stránke Nový Čas.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: