Slovenka zdieľala drsný odkaz pre milenku svojho muža. To, čo jej odkázala pobavilo všetky ženy

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: pixabay

Kedykoľvek sa pozriete na vzťahy vo vašom okolí, je vám asi jasné, že nie všetky sú ideálne. Niektoré problémy sa v živote dajú veľmi rýchlo vyriešiť, iné však vyrieši len rozchod.

Aký je váš názor na neveru? Niektoré ženy tvrdia, že by niečo také v živote neodpustili, druhé zase, že záleží hlavne na okolnostiach. Len ťažko sa však dá na niečo také pozerať s nadhľadom, hlavne vtedy, keď nejde o krátkodobý vzťah, ale o manželstvo. Ak sú v tom celom zapletené ešte aj deti, môže sa stať, že trpia naozaj úplne všetci. Len málokedy sa dá niečo takéto brať s nadhľadom, no príspevok ženy v skupine Priznania žien mnohých ľudí rozosmial.

Foto: unsplash

“Odkaz manželovej milenke v širšom okolí Zvolena. Ďakujem, že si nám pred sviatkami poslala mäso na huspeninu, manžel spravil a prišla celá rodina, každému chutilo.Tá mikina, čo si mu kúpila na Vianoce, nuž, môj muž má iný vkus, hodinky, čo od teba dostal cez víkend veľké ako moja dlaň otrasné sú, ale darovanému koňovi na zub nepozerať však? Ešte mu treba spodné prádlo veľkosť L, ponožky vel. 44, zimná bunda by tiež bodla L… potom ho už iba dotuj. Mohla by si mu platiť alimenty na deti, inak mu hrozí už väzenie, neboj, zmákneš 150 eur a môžeš prihodiť nejakú stovečku, aby som ja mohla ísť, pokiaľ je muž u teba, na kozmetiku, kaderníčku atď. Chráň si ho a stráž si ho a hlavne ho nezabudli naďalej dotovať… žije sa nám vďaka tebe oveľa ľahšie…”

Foto: unsplash

Pod príspevkom sa ozvalo množstvo žien, ktorých príspevok veľmi pobavil, zároveň však napísali aj tie, ktoré zažili podobnú situáciu a vyjadrujú neznámej Slovenke podporu. Nevera je niečo, čo by určite nechcel zažiť vo vzťahu žiadny človek a len málokto vie, ako by mal v podobnej situácii zareagovať. Vy sami viete, v akej situácii ste sa nachádzali, keď k nevere došlo, no aj tak je obdivuhodné pozerať sa na to s takým nadhľadom, ako to má táto neznáma žena.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: