Slovenka zverejnila fotky zbabranej práce nechtárky. Ženy v komentároch do nej okamžite pustili

Foto: Facebook (Nekŕmte nás odpadom)

V súčasnej dobe sú už kozmetické salóny, kaderníctva ale aj salóny krásy, opäť otvorené. Mnohé ženy však počas vrcholu pandémie, kedy bolo všetko preventívne zatvorené, nevedeli zvládnuť, že majú šediny či že im odrastajú nechty.

Keď sa teraz salóny konečne otvorili, kaderníčky, kozmetičky a manikérky majú skutočne plné ruky práce. Mnohé ženy teraz majú termíny až na leto a práve to dáva priestor pre nevyučené ženy, ktoré sa na ostatných snažia zarobiť. Každý nejako začínal a každý sa pri učení dopustil množstva chýb, no napriek tomu je potrebné myslieť na to, aby ste nezarobili na dôverčivých ľuďoch, ktorí chcú ušetriť nejaké peniaze, poprípade pomôcť niekomu rozbehnúť sa.

Môže sa to stať aj vám

Môže sa vám však stať aj to, že vás niekto škaredo oklame a ešte vám aj spôsobí ujmu na zdraví. Alebo svoju prácu jednoducho odflákne a vy pôjdete domov znechutená a úplne rozladená zo všetkého, čo sa okolo vás deje. To je aj prípad ženy, ktorá zverejnila svoj príbeh na stránke Nekŕmte nás odpadom. „Vážené nechtárky, keď neovládate prácu, nerobte nechty!! Čistý amaterizmus, hanbite sa! Môžem nimi škrabať námrazu na okne,“ napísala žena.

Chcela osočiť nechtárku, schytala vlnu kritiky

Zároveň dodala, že nechtárka, ku ktorej bežne chodí, mala plno a nemohla si na ňu nájsť čas, preto si našla na Facebooku dievča, ktoré malo byť dobré a takto to dopadlo. V komentári sa však spustila vlna kritiky práve na ženu, ktorá si nechty dala robiť. Ženy sa jej pýtajú či predtým nevidela, akú prácu nechtárka robí a či nevedela povedať, aby jej to prerobila. Narážajú na to, že ľudia nie sú schopní nikomu do očí nič povedať, a potom osočujú a hádžu všetky nechtárky do jedného vreca.

Bola predsa pritom

Mnohé vraveli, že tam predsa bola, keď jej to daná žena robila a keď videla finálnu verziu, určite sa mala ozvať a nie jej za prácu ešte aj zaplatiť. Na druhej strane, nevieme pozadie celého príbehu, keďže tieto veci tam žena ďalej už nepopisuje. V každom prípade radíme ženám, aby si dôkladne vyberali, koho nechajú, aby im spravil nechty, účes alebo vizáž.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: