Slovenka zverejnila status, ktorý má viac než tisíc reakcií: Chcem vám povedať o otváraní obchodov z iného súdka

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: unsplash

Pred niekoľkými dňami sa na Slovensku uvoľnili opatrenia, čo znamenalo aj otvorenie obchodov. Kým na sociálnych sieťach sa objavilo niekoľko fotografií ľudí, ktorí stáli v dlhých radoch, objavil sa aj status, ktorý mnohých šokoval.

Portál Nekŕmte nás odpadom zverejnil status Slovenky, na ktorý už zareagovalo viac ako tisíc ľudí. Zareagovalo naň aj niekoľko predavačiek, ktoré zostali z takéhoto správania prekvapené.

“Ja napíšem o otváraní obchodov trošku z iného súdka. Dnes hneď ráno som išla s mamou na poštu, pretože poobede býva 20 metrový rad. Keď vošla dovnútra, ja som využila ten čas a vbehla som hneď vedľa do obuvi. Mala som zákaznícke číslo 11, žiadny rad, tlačenica, nič podobné. Dve kočky už platili pri pokladni, jedna pani skúšala synovi tenisky, proste bolo vidieť, že všetci mali záujem spraviť tam tržbu.

Ilustračná foto: archív TASR

Nervózna predavačka

Zrazu začala predavačka nahlas vykrikovať po druhých kolegyniach: to čo tu je, čo rozdávame zadarmo, ľudia už nevedia čo so sebou po troch mesiacoch majú robiť, 10 minút máme otvorené a už sa sem natrieskali… a ďalšie sprostosti. Tak som si pomyslela, robí sa zaujímavá, očividne JEJ preplo z tých troch mesiacov doma. Ale o 3-4 minuty to začala vykrikovať znova, ale to už kolegyne stáli pri nej… mohla im to povedať potichu, ale očividne mala silné nutkanie pri svojom vysokom egu ponižovať zákazníkov.

Nepatričné správanie?

Kolegyne len počúvali a mali hlboko v paži. Odkazujem predavačke, že keby tam už pri mne nestála moja mama, a kúsok od nás párik starších zákazníkov, tak to odo mňa poriadne schytá. V tejto dobe, keď si vážia ľudia prácu, keď každá koruna pre zamestnávateľa je dobrá, za takéto chovanie k zákazníkom, by letela z obchodu nohami dopredu!”

Ilustračná foto: archív TASR

Mnohí ľudia to komentovali s tým, že sa mala ísť sťažovať vedúcej, ozvali sa však aj takí, ktorým správanie nejde do hlavy práve preto, že predavačky sa tešili z toho, že môžu konečne nastúpiť do práce.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: