Snúbenica princa Harryho prekvapila! Na verejnosti týmto gestom vzdala hold nebohej princeznej Diane


Počas prvého oficiálneho verejného vystúpenia s kráľovnou vyzerala Meghan Markle naozaj ukážkovo. Oblečený mala biely kabát a baret, no nešlo len o šikovnosť odborníkov na módu. Jej outfit hovoril oveľa viac a niesol v sebe posolstvo.

💐❤️ #meghanmarkle #princeharry

A post shared by Best event and street style ✨ (@ccelebritynews) on

Na každoročnej oslave Spoločenstiev národov (Commonwealth Day, Empire Day – pozn. redakcie) sa objavila v spoločnosti snúbenca princa Harryho a taktiež spolu s Kate a princom Williamom.

The fabulous four arrive at Westminster Abbey! 💙

A post shared by 👑 Duchess Catherine 👑 (@catherine_of_cambridge) on

Baretka bola navrhnutá módnou návrhárkou Stephen Jonesovou, ktorá bola veľkou obľúbenkyňou práve princeznej Diany, pre ktorú kedysi navrhla čierny baret. Bolo to ešte v roku 1982. Toto spojenie a veľkú poctu si všimla aj verejnosť.

Pomerne často sa stáva, že vojvodkyňa Kate sa na verejnosti ukazuje v modeloch, ktoré pripomínajú modely, aké kedysi nosievala práve Diana. Včera si jej pamiatku pripomenula aj budúca manželka jej syna Harryho.

Diana bola počas života veľkou fanúšičkou baretiek a nosila ich pomerne často. Svoj outfit ladila skôr do francúzskeho štýlu, ktorý uprednostňovala pred tvrdším britským. V 80. rokoch bola baretka veľkým módnym doplnkom. To však nebolo jediné, čím si Meghan uctila pamiatku princeznej.

Jej biely kabát bol navrnutý Amandou Wakaleyovou, britskou módnou návrhárkou, ktorá navrhovala šaty pre Dianu a takisto ich dnes navrhuje pre Kate. Keďže Meghan sa v móde vyzná pomerne dobre, môžeme len dúfať, že takéto modely bude nosiť často. Najmä ak v sebe nesú viac ako slovo „model“. Aj niektoré naše celebrity by si od nej mohli brať príklad. Čo myslíte vy?

Pozri aj: Od včera každý hovorí len o rukách vojvodkyne Kate. Toto je dôvod prečo!

Lucia M., redbookmag.com


Komentáre

komentárov