Snúbenica princa Harryho prekvapila! Na verejnosti týmto gestom vzdala hold nebohej princeznej Diane

Lucia Mužlová Ešte viac

Počas prvého oficiálneho verejného vystúpenia s kráľovnou vyzerala Meghan Markle naozaj ukážkovo. Oblečený mala biely kabát a baret, no nešlo len o šikovnosť odborníkov na módu. Jej outfit hovoril oveľa viac a niesol v sebe posolstvo.

View this post on Instagram

💐❤️ #meghanmarkle #princeharry

A post shared by Best event and street style ✨ (@ccelebritynews) on

Na každoročnej oslave Spoločenstiev národov (Commonwealth Day, Empire Day – pozn. redakcie) sa objavila v spoločnosti snúbenca princa Harryho a taktiež spolu s Kate a princom Williamom.

View this post on Instagram

The fabulous four arrive at Westminster Abbey! 💙

A post shared by 👑 Duchess Catherine 👑 (@catherine_of_cambridge) on

Baretka bola navrhnutá módnou návrhárkou Stephen Jonesovou, ktorá bola veľkou obľúbenkyňou práve princeznej Diany, pre ktorú kedysi navrhla čierny baret. Bolo to ešte v roku 1982. Toto spojenie a veľkú poctu si všimla aj verejnosť.

Pomerne často sa stáva, že vojvodkyňa Kate sa na verejnosti ukazuje v modeloch, ktoré pripomínajú modely, aké kedysi nosievala práve Diana. Včera si jej pamiatku pripomenula aj budúca manželka jej syna Harryho.

Diana bola počas života veľkou fanúšičkou baretiek a nosila ich pomerne často. Svoj outfit ladila skôr do francúzskeho štýlu, ktorý uprednostňovala pred tvrdším britským. V 80. rokoch bola baretka veľkým módnym doplnkom. To však nebolo jediné, čím si Meghan uctila pamiatku princeznej.

https://www.instagram.com/p/BgOAQTYn8WC/?tagged=princessdiana

Jej biely kabát bol navrnutý Amandou Wakaleyovou, britskou módnou návrhárkou, ktorá navrhovala šaty pre Dianu a takisto ich dnes navrhuje pre Kate. Keďže Meghan sa v móde vyzná pomerne dobre, môžeme len dúfať, že takéto modely bude nosiť často. Najmä ak v sebe nesú viac ako slovo “model”. Aj niektoré naše celebrity by si od nej mohli brať príklad. Čo myslíte vy?

Pozri aj: Od včera každý hovorí len o rukách vojvodkyne Kate. Toto je dôvod prečo!

Lucia M., redbookmag.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: