So slovami Simony Krainovej sa stotožní množstvo žien: Vraj by sme po 40-tke nemali nosiť tieto veci

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (simonakrainova)

Aj keď žijeme v 21. storočí, ešte stále sa nájde množstvo ľudí, ktorých názory sú viac stereotypné, ako by sa nám páčilo. Slová niektorých ľudí vedia poriadne ublížiť, no známe osobnosti len zriedka zostanú ticho.

Teraz sa ozvala obľúbená modelka Simona Krainová. Česká topmodelka má 48 rokov, no tento vek by jej nikto nehádal ani vo sne. Nie každá žena po 40-tke má odvahu obliecť si na seba niečo odvážne, čo odhaľuje kožu. Niektoré sú trochu konzervatívnejšie, niektorým sa zase nepáči ich postava.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

Nepatrí ku konzervatívnym ženám

Simona Krainová jednoznačne nepatrí k ženám, ktoré majú problém dať si krátke šaty alebo blúzku s výstrihom, no aj jej sa nepáčia vyjadrenia, ktoré sa často objavujú a síce, že ženy po 40-tke by si už nemali na seba dávať nič vyzývavé. Pravda je taká, že každý si môže dať na seba čo chce a vek s tým absolútne nesúvisí. Práve preto sa jej slová dotkli mnohých žien.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

Jej slová zasiahli do čierneho

“Věk je pouze číslo… I tak by ale každá žena měla mít na paměti, že zkrátka existují kousky, které se k ženám po čtyřicítce prostě nehodí. Pokud se chcete vyhnout módnímu faux pas, vyhněte se těmto nejčastějším chybám.. Vyzývavé oblečení, výstřihy, minisukně, roztrhané kalhoty a další podobně módní trendy přenechejte raději mladší generaci…zajímalo by mě,kolik let má ženská,která tuhle kravinu napíše a jak vypadá. Jistě,pojďme se všichni 40 plus zabalit do deky až po bradu a raději zalezte pod postel… bla bla bla bla..mně se ale nechce,” napísala.

Čo na jej slová hovoríte vy?

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: