Spev vtákov či upokojujúci šum vetra: V Česku spustili nové rádio, ktoré vysiela priamy prenos priamo z lesa


Ak sa radi prechádzate lesom a milujete šum stromov a spev vtáčikov, no momentálne sedíte v práci, prípadne nemáte dostatok času vybehnúť do prírody tak často ako by ste chceli, je tu jedna možnosť. Toto internetové rádio vám vo vysielaní púšťa originálne zvuky z lesa. Ak si ho pustíte, budete mať pocit, že ste sa ocitli v srdci prírody.

pixabay.com

Na rádiu s názvom Slow Rádio si môžete vypočuť spev vtákov, šum stromov vo vetre, prípadne zvuk dopadajúcich kvapiek. Niekedy lepšie ako dookola omieľané pesničky z rádia, no nie?


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));