Speváčka Adele zverejnila novú fotografiu a fanúšikovia sú šokovaní. Je to ešte stále ona?

Foto: Egghead06 / CC BY-SA

Fanúšikovia speváčky Adele už zostali niekoľkokrát šokovaný z toho, ako veľmi sa dokázala zmeniť. Spôsobuje to hlavne to, že sa radikálne mení jej váha.

Najnovšie portál Ladbible informoval o tom, že Adele zdieľala na svojich sociálnych sieťach fotografiu z oslavy jej narodenín a ľudia mali problém ju na nej spoznať. 32-ročná speváčka bola známa nielen svojím úžasným hlasom, ale aj plnou postavou. To je však, zdá sa, minulosť.

Ocenila zdravotníkov

Speváčka populárnych hitov ako je napríklad Hello, Someone Like You alebo Skyfall na Instagrame ocenila prácu ľudí na pohotovosti počas pandémie koronavírusu. „Dúfam, že počas tejto bláznivej doby ste všetci v bezpečí a duševne zdraví. Ďakujem všetkým v prvej línii a zdravotným pracovníkom, ktorí nás chránia a zároveň riskujú svoje životy. Ste našimi skutočnými anjelmi. 2020 okay, maj sa, ďakujem,“ napísala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adele (@adele),

Ľudia ju skoro nespoznali

Sú to naozaj pekné slová, no fanúšikovia si nemohli nevšimnúť, ako veľmi sa zmenil speváčkin výzor. Zdá sa, že Adele na sebe posledných niekoľko mesiacov naozaj tvrdo pracovala a výsledky je nemožné nevšimnúť si. Ľudia jej pod fotografiou chvália jej postavu a celkovú fyzickú transformáciu. Ak ju neviete na fotografii spoznať, nie ste sami.

Nestalo sa to prvý raz

Nedávno ju nespoznala ani poľská televízna moderátorka Kinga Rusin, ktorá zdieľala ich spoločnú fotografiu na afterparty 92. ročníka ocenení akadémie v tomto roku. Uviedla, že Adele nespoznala kvôli jej strate hmotnosti. „Na včerajšej súkromnej party Beyoncé a Jay Z som hovorila s Adele… o topánkach,“ napísala na sociálnej sieti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adele (@adele),

V septembri má vyjsť ďalší album

Napísala, že asi 200 ľudí bolo pozvaných do malého klubu s tou najlepšou hudbou a zákazom fotografovania. „Večer som začala rozhovorom s Adele o mojich vysokých podpätkoch, keď poukázala na výhody topánok, čo mala na nohách ona. Úprimne, nespoznala som ju, bola tenká ako čiarka.“ Adele má v súčasnosti pripravovať aj svoj ďalší album, ktorý by mal prísť na trh ešte v tomto roku, no vzhľadom na situáciu s koronavírusom nič nie je isté.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adele (@adele),

Na vrchole rebríčkov

Zábery na sociálnych sieťach ukazujú, že hitmakerka a držiteľka cien Grammy, spievala na svadobnej hostine svojho kamaráta Rolling in the Deep a hit od Spice Girls, Spice Up Yout Life. Na to povedala, že v septembri sa môžu ľudia tešiť na jej album. Koncom roka 2015, keď mala Adele len 27 rokov, vydala album 25, ktorý jej priniesol turné po svete a množstvo ocenení. Album sa stal najpredávanejším v tom roku a dostal sa na prvé miesto v niekoľkých krajinách sveta. Medzi inými aj v Austrálii, Veľkej Británii a USA. Na vrcholoch sa držal sedem týždňov.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: