Speváčka Pink rozhnevala mnohé mamičky a nedala si servítku pred ústa. Nahlas povedala to, čo si o nich naozaj myslí

Monizz Ešte viac

Pink je známa nielen svojou výstrednosťou, ale aj otvorenosťou. Najnovšie sa so svojimi fanúšikmi, ale aj s celým svetom podelila o názory, prečo je iná ako ostatné mamy. Podľa nej sú mamičky jednoducho príliš upäté v roli zodpovedných matiek a uniká im tak značná časť radosti zo života.

Výchova v pohlaviach

Asi k najkontroverznejším vyjadreniam z úst nad rámec úprimnej matky osemročnej dcéry Willow patrí jej vyjadrenie o východe detí bez pohlavia. Na konštatovanie, že Willow by sa chcela oženiť s africkou dievčinou, odpovedala Pink prikývnutím hlavy a nie odhováraním a poučovaním o tom, že dievčatá sa neženia a už vôbec nie s inými dievčatami.

O sebaláske

Pink je presvedčená, že deti by sa mali vychovávať v sebaláske, aká jej ako dieťaťu chýbala. Keď sa jej dcéra posťažovala, že sa považuje za najhoršie dievča na svete, Pink jej oponovala a povedala, že kým zo seba neurobí perlu, nikdy nebude vedieť pomôcť iným mať sa radi. Jednoducho povedané, rocková mama je presvedčená, že kým jej deti nebudú mať radi samé seba, nikdy nemôžu mať skutočne radi ani iných ľudí.

View this post on Instagram

Dinner time

A post shared by P!NK (@pink) on

Robiť všetko čo najlepšie

Pink zdieľala na svojej sociálnej sieti fotku, kde stojí ona a jej rodina v haloweenskych kostýmoch. Chcela tak povzbudiť iné mamičky, aby sa nebáli zo seba urobiť šašov, princezné či pavúkov. „Keď moje dieťa  chcelo, aby som bola pavúk, prečo by som mu to nesplnila? Čo ma po tom, či si niektorá z iných mamičiek bude myslieť, že som švihnutá!

O pití vína

Po deviatich mesiacoch tehotenstva bez požívania alkoholu si Pink uvedomuje, aké úžasné sú chvíle, kedy si môže s mužom v pokoji vypiť pár pohárov vína na náladu a zavrieť sa v spálni. Podľa nej nie je žiadna hanba, že rodičia chcú mať na seba čas aj napriek tomu, že im vo vedľajšej izbe spia deti.

O podpore empatie

Keď chcela Willow predávať limonádu, aby získala peniaze na „útičisko“ pre týrané psy, Pink jej dala stolík, zarobila sirup, do misky nasypala čokoládové lupienky a všetko postavila pred dom do záhrady. Willow nenazbierala takmer nič, ale podporiť humánne vnímanie dcéry bolo pre matku dôležitejšie ako to, že ľudia sa na nich dívali s pohŕdavými pohľadom mysliac si, že takíto bohatí ľudia nedajú zo svojho, ale radšej zbierajú od cudzích.

Nemať nervy a čas

Áno, moje deti jazdia na bicykli po dome vo vnútri jazdia niekedy aj nahé a dokonca bez toho, aby som ich učila, že treba mať prilbu. A?“, Pink tak chcela reagovať na pobúrené reakcie niektorých mamičiek vyjadrujúcich sa na sociálnej sieti k jej spôsobu výchovy a k jej nezáujmu o deti. Podľa nej potrebuje občas vypnúť každá mama a radšej nebude na deti nervózna, akoby ich mala neustále karhať.

Trpiace deti?

Pink sa niekedy zabáva na fotografiách, ktoré zachytávajú aj pohľad jej dcéry, zatiaľ čo ona robí do kamery nezmyselné grimasy. „Je divné, že je zo mňa v rozpakoch. Veď aj ona raz pochopí, že jej mama nie je žiadna superstar, ale obyčajná ženská.“

O spánku

Spánok kedykoľvek a kdekoľvek je výsadou materstva, aspoň to tvrdí Pink. Podľa nej je úplne normálne a prirodzené, že matky potrebujú spať a sú vyčerpané z dennej starostlivosti o svoje ratolesti. Obzvlášť ak jedna má osem rokov a pomaly ale isto to s ňou začína plieskať a druhá len jeden rôčik a pomaly sa začína tmoliť.

Pozri aj: O tomto by mali okamžite vedieť všetky ženy! Tieto 4 veci sú pre vašu vagínu veľmi škodlivé

zdroj: babskeveci.sk (M), redbookmag.com

0
Komentovať (0)