Spoloční priatelia Jennifer Aniston a Brada Pitta odhalili obrovskú vec. Čo na toto povie Angelina?

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Profimedia

Už je to nejaký čas, čo sú Jennifer Aniston a Brad Pitt od seba. No napriek tomu fanúšikovia neustále dúfajú, že sa dajú opäť dokopy. Špekulácie sa objavujú neustále.

Na odovzdávaní cien Golden Globe alebo teda Zlatý glóbus si mnohí fanúšikovia všimli silný moment medzi obľúbeným hollywoodskym expárikom Jennifer Aniston a Bradom Pittom. Špekulácie, že sa medzi nimi deje niečo viac ako len priateľstvo, sa zintenzívnili po momente, kedy Brad svojej bývalej žene gratuloval k cene. Fotograf ich zobrazil, ako sa držia za ruky a mnohí ľudia podľa portálu Closer povedali, že to bol naozaj silný moment dôvery a rešpektu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rock N’ Art (@_rock_n_art_),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 90s (@90scelebvibes),

Sú len priatelia?

Niekoľko snímok uniklo aj z odovzdávania SAG Awards, na ktorých mala Jennifer oblečené krásne biele šaty a mnohí jej na Instagrame písali či jej ich večer Brad vyzliekol či len otázky na to, či sa večer s Bradom bavili. Podľa niektorých zdrojov si boli vždy veľmi blízki a sú stále dobrí priatelia a nič viac. Napriek tomu, že o tom, s kým vlastne chodí či nechodí Brad Pitt sa neustále špekuluje, podľa zdroja spolu s Jennifer trávia oveľa viac času, ako by si mnohí ľudia mysleli. V roku 2016 oznámili Brad a Angelina Jolie rozpad ich dlhoročného vzťahu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝑎 𝑝𝑎𝑟𝑖𝑠 𝑙𝑎 𝑛𝑢𝑖𝑡 (@aparislanuit),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Grazia Factory (@graziafactory),

Vzťah si budujú od samého začiatku

V blízkom kruhu Jennifer a Brada podľa portálu však stále rastie podozrenie, že by sa mohli títo dvaja k sebe vrátiť, ak sa už k sebe aj nevrátili. “Odkedy sa minulý rok objavil na Jenniferiných narodeninách, ich puto narástlo a hovorí sa, že sa správajú ako pár. Sú si veľmi blízki. Pred udeľovaním cien spolu hovorili cez telefón takmer každý deň. Pre hercov je to vtedy náročné a narastá nervozita a pre Brada a Jen je ľahké sa uvoľniť, keď sú spolu. Čím viac času spolu trávia, tým viac majú pocit, ako keby nikdy jeden druhého nestratili. Ich priatelia by neboli prekvapení, keby čoskoro oznámili, že sú spolu, ale určite to nebude tak rýchlo,” povedal zdroj.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zankyou Schweiz 🇨🇭 (@zankyou_ch),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Roberta Resta (@rrobymoda),

Na vrchole kariéry

Brad a Jennifer sa dali dokopy v roku 1998, kedy boli obaja na svojom vrchole a tvorili jeden z najpopulárnejších párov Hollywoodu. Jennifer hviezdila v seriáli Priatelia a Brad bol považovaný za jedného z najsexi hercov na svete. V roku 1999 oznámili zasnúbenie a boli známe aj ich romantické gestá. Na Valentína v roku 2001 Brad údajne naplnil Jenniferinu šatňu vyše tisíckou ruží a napísal jej “Milujem svoju ženu.” Jennifer bola zlomená, keď sa Brad zamiloval do Angeliny počas nakrúcania filmu Pán a pani Smithovci v roku 2005. Keď sa ich fotografie objavili vo všetkých novinách, Jen povedala, že je osamelá a nahnevaná.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sibel Delikaya (@sibel_del),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa VOGUE Germany (@voguegermany),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Razan (@fanistonrazan),  

Jennifer je pre Brada oporou

Jen sa nakoniec znovu vydala za herca a režiséra Justina Therouxa, s ktorým bola šesť rokov, vo februári 2018 však oznámili rozchod. “Trvalo roky, kým sa jej rany vyliečili, ale potom, čo si obaja prešli bolestivými rozvodmi, dokázali sa znovu spriateliť… Neskôr však hodila opatrnosť za hlavu a pozvala Brada na svoje narodeniny. To bol začiatok ich nového spojenia,” povedal zdroj. Podľa zdroja bola Jennifer pre Brada veľkou oporou, keď priznal, že ich rozvod je ťažký hlavne kvôli tomu, že mu chýbajú jeho deti. “Ubezpečovala Brada, že vždy bude mať lásku a podporu. Je to jedna z mála ľudí, ktorí ho skutočne poznajú. Tiež jej povedal, že je na ňu hrdý.” Párik sa však stále ku svojmu vzťahu nevyjadril a ich oficiálne stanovisko je, že sú len veľmi dobrí priatelia.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: