Spoločnosť ponúka 55-tisíc eur tomu, kto sa stane na 3 mesiace vegánom. Splniť musíte túto podmienku

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: unsplash

Považujete sa za typického “mäsožrúta”? Hovoríte si, že by vám museli zaplatiť tisíce, aby ste sa vzdali šunky alebo poriadneho hovädzieho hamburgera?

Tak toto je naozaj práca pre vás. Pokiaľ sa považujete za milovníka mäsa, no ste ochotní sa ho vzdať na pár mesiacov, spoločnosť Vibrant Vegan vám za to zaplatí. Ako informuje portál Unilad, táto spoločnosť chce nájsť ľudí, ktorí sa na tri mesiace vzdajú všetkého mäsa v prospech rastlinných produktov. Ak si myslíte, že bez slaniny a steakov určite vydržíte, môžete si zarobiť 50 000 libier (približne 55 000 eur).

Zvládli by ste to?

Taktiež vám zabezpečia dodávku vegánskych jedál, aby ste počas výzvy nehladovali. Zvolený účastník bude musieť otestovať vegánske produkty a zároveň sa podeliť so svojím úprimným názorom. Odborník na výživu mu taktiež poradí v tom, ako správne konzumovať rastlinné jedlá a kuchár zase bude pomáhať s úpravou stravy. Ak sa vám to úspešne podarí zdolať dokonca bez toho, aby ste si dali kúsok syra, spoločnosť vám ponúkne ešte jednu výzvu: Dokázali by ste sa vzdať mäsa až do konca roka 2021?

Keď zvládnete to, spoločnosť vám ponúkne doživotný prísun ich jedál výmenou za recenzie a uverejňovanie príspevkov na sociálnych sieťach a dodávanie informácií prostredníctvom potravinového denníka. Viete si predstaviť, že by ste sa vzdali živočíšnej potravy na tri mesiace alebo by ste pokojne zvládli aj celý rok?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: