Spôsob, akým držíte svojho muža za ruku, odhaľuje veľa o vašom spoločnom vzťahu


Pamätáte si ešte, aké to bolo pekné, keď vás váš osudový muž chytil prvýkrát za ruku? To sú tie pekné chvíle, kedy si želáme, aby deň trval večnosť. Toto navonok malé gesto však o vašom vzťahu môže prezradiť veľa. Ako držíte svojho partnera za ruku vy?

Dlane smerujúce k sebe

brightside.me

Ak sa držíte za ruky takto, znamená to, že váš vzťah je založený na pocitoch, no vášeň sa už niekam vytratila. Tiež to znamená, že ten, kto má dlaň smerom nadol, má silnejšou osobnosť, často preberá iniciatívu a je rozhodujúci.

Prepletené prsty

brightside.me

Ak si pri držaní rúk prepletáte prsty, je medzi vami silné a vášnivé spojenie. Keď sa chytíte za ruky, je pre vás dôležité, aby ste svojho muža chytili pevne a s istotou. Ak jeden z partnerov ruku uvoľňuje, nie je to veľmi dobré znamenie.

Držanie sa s pomocou jedného prsta

brightside.me

Ak sa držíte takto, je to jasné znamenie, že obaja uprednostňujete svoju nezávislosť. Takéto páry dokážu jeden druhého rešpektovať a svojmu mužovi dáte priestor a dostatok súkromia. Tiež to ale môže znamenať, že ako pár prechádzate nejakým citlivým okamihom, kde sa jeden z vás domnieva, že by bolo možno lepšie, aby ste boli opäť len priatelia.

 Podpora druhej ruky

brightside.me

Ak sa držíte partnera takýmto spôsobom, je to zvyčajne znamenie toho, že vzťah medzi vami dvomi je stále vážny. Bohužiaľ, nie je to vždy len dobré znamenie. Tiež tým môžete dávať najavo, že si partnera privlastňujete.

 Oficiálne držanie sa pri lakťoch

brightside.me

Takto sa páry držia väčšinou na nejakej spoločenskej udalosti. Ak sa však takto držíte aj mimo takejto udalosti, znamená to, že hľadáte ochranu a vo vzťahu sa cítite trochu neisto.

Keď sa držíte len končekmi prstov

brightside.me

To častokrát znamená, že partneri veci necítia rovnako. Ten, kto za ruku ťahá, sa snaží, aby jeho partner naskočil na podobné tempo. Je to tiež známkou toto, že vo vašom vzťahu sa už nachádza istá rutina.

Keď sa nedržíte vôbec

brightside.me

Ak sa vám váš partner vyhýba a nechce vás chytiť za ruku, je to znamenie toho, že už k vám necíti to, čo kedysi. Tiež to ale môže znamenať akýsi ostych alebo to, že túži po súkromí, chce byť chvíľu sám. Nerobte však unáhlené rozhodnutia. Pravdepodobne sa nemáte čoho obávať.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), brightside.memujerhoy.com


Komentáre

komentárov