Spôsobila doslova ošiaľ! Nová pieseň v podaní Karla Gotta je krásna, no niektorí ľudia upozorňujú na tento fakt

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: screenshot youtube

V piatok sme aj my informovali našich fanúšikov o tom, že Karel Gott naspieval novú pieseň. O to krajšia bola, že si k sebe prizval svoju dcérku Charlotte a bol to ten najkrajší darček k jej narodeninám. Keďže nie je tajomstvom, že spevák má zdravotné problémy, o to viac fanúšikovia ocenili, že ho mohli znovu vidieť na pódiu.

Niektorí však majú iný názor. Na Youtube pieseň dosiahla rekordných 1 850 713 zhliadnutí a má viac ako 50-tisíc likeov. Skladba Srdce nehasnou teda láme rekordy. Na sociálnych sieťach sa však našli aj neprajníci, ktorí hovoria, že sa jedná len o protekciu a pretlačenie vlastnej dcéry. Ďalej sa im nepáčilo, že je Charlotte dosť mladá a nemala by vystupovať v médiách ale naopak, užívať si detstvo mimo kamier a publicity. Dokonca ju prirovnali k jej mame Ivane a tvrdia o nej, že bude taktiež zlatokopka, ktorá sa zvezie na otcovej sláve.

Našťastie, u nás na Slovensku to nevnímame až tak tragicky a komentáre boli pozitívne a dojímavé. Fanúšikovia Karlovi Gottovi želajú veľa šťastia a hlavne zdravie. Určite by sme od neho ešte nejaké hity chceli počuť, hoc aj v sprievode dcéry. Ak ste pieseň ešte nepočuli, môžete si ju pustiť tu.

0
Komentovať (0)