Správa, na ktorú všetci čakali. Kate sa pripravuje opäť na nové povinnosti, fanúšikovia sú nadšení

Lucia Horáková Ešte viac

Od apríla sa kráľovská rodina teší z nového prírastku a k dvom deťom princa Williama a Kate pribudol tretí prírastok, princ Louise, ktorého sme mohli v plnej jeho kráse vidieť počas krstu. Nádherné fotky plné lásky zverejnil Kensingtonský palác na sociálnych sieťach a fanúšikovia neskrývali svoje veľké nadšenie.

Práve z tohto dôvodu sme Kate posledných päť mesiacov na verejnosti videli len výnimočne a miesto plnenia kráľovských povinností si užívala materskú dovolenku. Mesiac po pôrode však bola súčasťou svadby jej švagra, princa Harryho s bývalou americkou herečkou Meghan Markle a taktiež sa zúčastnila osláv narodenín kráľovnej Alžbety.

Pre trojnásobnú mamičku ale nastal čas, aby sa znovu vrátila k svojim povinnostiam, čo potešilo nejedného jej fanúšika. Už začiatkom októbra totiž končí Kate materská dovolenka a opäť ju fanúšikovia budú môcť pravidelne vídavať na verejnosti.

Vojvodkyňa z Cambrige zavíta v utorok 2. októbra do školy Sayers Croft Forest School a lesnej škôlky v anglickom meste Paddington. Kate bude mať možnosť vidieť, ako škola organizuje rôzne aktivity pre deti v prírode. Následne sa zúčastní podujatí len sporadicky, viac povinností má naplánovaných od nového roka.

Lucy, vanityfair.it

0
Komentovať (0)