Srdce majú ako kus ľadu. 4 znamenia zverokruhu, ktoré nikdy nepochopia vaše emócie

Foto: pexels

Pre niektorých ľudí je veľmi ťažké dať si dokopy svoje emócie. Keď ide o bežné veci, mnohí ľudia sa stresujú, aby niekomu neublížili, no niektorí sú zase naopak úplne v pohode a nemajú pocit, že by sa ich to všetko osobne dotýkalo. Medzi ktorých ľudí patríte vy?

Mnohí ľudia jednoducho nevedia spracovať emócie a nevedia sa vcítiť do druhých ľudí. Niektorí z nich majú pocit, že sú veľmi chladní, ale nemusí to byť pravidlom, práve naopak. Nejde o to, že by boli chladní, jednoducho len nevedia pochopiť, čo sa s nimi v skutočnosti deje. Platí to aj pre niektoré znamenia, ktoré sa proste nevedia vcítiť do kože druhých ľudí. Niektorí to považujú za normálne, väčšina ich však vníma len ako bezcitných ľudí.

Foto: unsplash

Panna

Keďže Panna sa na všetko pozerá veľmi racionálne, občas jej smútok a všetky zvláštne emócie, ktorým nerozumie, prídu iracionálne. Jasné, asi to nie je niečo, s čím by ste sa mali neustále stotožňovať, ale skúste ju trochu pochopiť. Je praktická a príliš sa nad takýmito vecami nezamýšľa a práve preto je to pre ňu tak veľmi ťažké. Vy ste tu však na to, aby ste jej ukázali, ako má reagovať. Ona to nakoniec pochopí.

Foto: unsplash

Ryby

Hoci ryby sú veľmi emotívne, platí to len pri veciach, ktoré sa dejú im. V iných prípadoch si držia odstup a sú maximálne chladné. Vzhľadom na to, že sú to už takpovediac prirodzení sebci, je ľahké začať si o nich myslieť len to najhoršie. V tomto prípade však všetko závisí hlavne od prístupu. Keď im to všetko vysvetlíte alebo keď ich odmalička vychovávajú k empatii, nebudete mať pocit, že ich srdce je z kameňa.

Foto: unsplash

Rak

Raci sú veľmi zákerní a pozerajú len na seba. Práve preto sa nevedia poriadne vcítiť do kože cudzích ľudí a tvária sa, že všetko ide mimo nich. To však nie je celkom pravda. Niektoré veci sa ich proste týkajú, no väčšina nie a práve preto sa nevedia pozerať na ľudí aj z iného pohľadu. Tí, ktorí ich milujú, ich budú obhajovať. Avšak, asi vám je jasné, že väčšinou sa proste musíte zmieriť s tým, že vás nikdy nepochopia tak, ako by ste chceli.

Foto: pickpik

Škorpión

O Škorpiónoch sa hovorí ako o veľmi agresívnom a prudkom znamení, nie každý sa s tým však stotožňuje. Obzvlášť samotný Škorpión, všakže. Napriek tomu, že nie je dobré hádzať všetkých do jedného vreca len na základe znamenia, skutočne by ste si mali uvedomiť, že všetko, čo je okolo vás a čo sa vás týka, sa zvyčajne vôbec netýka jeho. Naozaj je to chladný človek, ktorý sa na všetko pozerá priam s desivým nadhľadom.

4
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: