Stačil jej rok na to, aby schudla 50 kilogramov. Speváčka Adele vyzerá neuveriteľne vďaka tejto veci

Foto: Instagram (adele)

Speváčka Adele za rok neuveriteľne schudla. Mnohí ľudia ju po premene dokonca nespoznali. Okamžite sa však vynorili otázky, ako sa jej to podarilo.

Adele za svoje dramatické schudnutie pripisuje zásluhy diéte Sirtfood a spolupráci s osobným trénerom. Podľa portálu GoodTo vylúčila zo svojej stravy nezdravé jedlá a nápoje. Okrem toho vylúčila kofeín, alkohol, cigarety a všetky korenené jedlá. Už v roku 2016 prehovorila o svojom chudnutí a priznala, že začala vo svojom životnom štýle robiť nejaké zmeny, v ktorých videla len samé výhody.

Diétu zvláda lepšie ako cvičenie

Sirtfood je program, ktorého účelom je zo začiatku prijímať len 1 000 kalórií denne. Tento program umožňuje aj prehrešky, takzvané cheetdays, no vo všeobecnosti pomáha regulovať spôsob, ako telo spracováva tuky a cukor. Adele odporučil stravu osobný tréner, ktorý jej vypracoval aj fitnes plán, Pete Geracimo. Čo sa však týka cvičenia, nie je vraj príliš nadšená, čo je pre mnohých ľudí sympatické. Pre tých, ktorí by chceli túto diétu vyskúšať, máe dobrú správu. Obsahuje aj konzumáciu syra a červené víno.

Vďaka tejto diéte a cvičeniu sa Adele podarilo za rok schudnúť 50 kilogramov.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: