Stačil len obyčajný odkaz. Šéfka ponížila upratovačku deň pred odchodom do dôchodku, jej odpoveď vás dostane

Foto: unsplash

Babička sa stala na internete virálnou jednou vetou a silným odkazom “buď láskavý”. Môže za to jednoduchý odkaz, ktorý bol zdieľaný na sociálnych sieťach. 

Julie Cousins, o ktorej informoval portál Daily Mail, pracovala ako upratovačka 35 rokov. Nedávno po toľkých rokoch z práce odišla, no šéfke nechala odkaz, v ktorom chcela zhrnúť to, čo ju najviac ťažilo na srdci. Napísala odkaz, ktorý jej syn zdieľal na sociálnej sieti. 67-ročná žena teraz zažíva to, čo jej chýbalo celý čas v práci.

Odkaz sa stal virálny

Odkazom, ktorý je teraz virálny na sociálnych sieťach, chceli poukázať na to, aby sa veľkí šéfovia zamysleli nad tým, ako sa správajú k ľuďom, ktorí pre nich pracujú alebo ktorým šéfujú. Veľmi často sa ľudia k svojim podriadeným správajú neprimerane a neváži si ich. Práve preto chcú upozorniť na to, ako sa zmeniť a ako ľudí neponižovať. Manažérka ju deň predtým, ako odchádzala do dôchodku, veľmi ponížila a nesprávala sa k nej pekne.

Buďte láskavý

“Pamätaj si, že vo svete, kde môžeš byť kým chceš, buď láskavý. Nikto nie je o nič lepší ako obyčajná upratovačka,” ukončila svoj list. Z práce odišla priamo do dôchodku a neskôr sa pre portál vyjadrila, že sa v práci cítila prehliadaná a ľudia si ju často nevšímali práve kvôli jej práci. Na sociálnych sieťach sa potom objavili tisíce ľudí, ktorí sa zverili so svojím príbehom a s tým, že sa im na pracovisku dostalo zlého zaobchádzania.

Ďalej ľudia upozorňovali na to, aby nezabúdali, že sa majú k ľuďom správať pekne bez ohľadu na to, aké majú povolanie.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: