Stačila len jediná vec a ľudia sa do nej hneď pustili. Na Moniku Beňovú sa valí vlna kritiky

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (monicabenova)

Rodičovstvo nie je jednoduché a je úplne jedno, v akom veku sa človek stane zodpovedným za niekoho iného. Počas rokov sa mení naozaj množstvo vecí a tak je to aj v prípade detských pomôcok.

Veľmi diskutovaným sa v posledných rokoch stáva práve “chodítko” alebo ľudovo “pavúk”. Kým v minulosti to bolo úplne bežnou pomôckou a dokonca mnohí tvrdili, že deti naučí skôr chodiť, dnes sa to už príliš neodporúča, dokonca sa nájdu ľudia, ktorí tvrdia, že je to pre deti nezdravé. V niektorých krajinách je táto pomôcka aj zakázaná. Práve za jej používanie si vyslúžila Monika Beňová poriadnu vlnu kritiky, keď zverejnila video, na ktorom je v ňom jej dcéra Lea.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Beňová (@monicabenova)

Kritizovaná hračka

“Leočka si po mesiaci povedala, že vezme chodulik na milosť a dnes v ňom začala trajdať po obývačke. Moj starší syn mal ešte takého toho “pavúka” chodúlik pred 33 rokmi a miloval ho tiež. Niektoré mamičky chodúliky nepoužívajú pre deti. Ja áno. Je to každého osobné rozhodnutie. Leinke sa to veľmi páči, tak nech si užije zábavku,”napísala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Beňová (@monicabenova)

Hneď prvý komentár pod videom však bol, že je to nezdravé, pričom sa dotyčná odvoláva na pediatrov. Monika Beňová na to odpísala, že jej pediatrička to netvrdí a jej syn ho používal a je zdravý. Pod fotografiou sa tiež objavila poznámka od sestričky z ortopedickej ambulancie, ktorá povedala, že chodítka žiadnemu dieťaťu nezakazujú.

Čo si o tejto pomôcke myslíte vy? Používali ste ju pri deťoch?

3
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: