Stačili jej obyčajné šupky z pomaranča. Táto žena vytvorila dokonalú vianočnú dekoráciu doslova za pár centov

Kristína Hagarová Návody

Foto: pixabay

Po dušičkách už ľudia akosi automaticky prepínajú do vianočného módu. A hoci sú pre mnohých ľudí Vianoce ešte veľmi vzdialené, pre tých, ktorí sú už sviatočne naladení, tu máme skvelé tipy na dekorácie, ktoré vás nebudú stáť takmer nič.

Na bytové dekorácie sú ženy schopné minúť aj celú výplatu. No oveľa lepšie je, keď si ich môžete vytvoriť sami. Možno to bude chcieť niekoľko pokusov, no keď ste zručnejšia, dekoráciu máte vytvorenú za chvíľku a tešiť sa z nej môžete počas celého adventného obdobia. Nápadov je hneď niekoľko a verte tomu, že sa z nich budete tešiť oveľa viac, ako keby ste si ich kúpili. Ostatné je už len a len na vás.

Jablkové sviečky

Nájsť pekný svietnik na čajovú sviečku nie je žiadny problém. Ale vyrobiť si nejaký originálnejší? To predsa len stojí za to. Postačí vám k tomu obyčajné jablko, do ktorého len vykrojíte veľkosť čajovej sviečky. Môžete po jablku nechať roztiecť aj horúci vosk alebo ho ozdobiť nejakým iným spôsobom. Uvidíte, že zaujmete každú návštevu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa eHow (@ehow_team),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa New Beginnings Bridal (@newbeginningsmk),

A čo s pomarančom?

Pomaranče a mandarínky sú pre nás určite symbolom Vianoc. Ich vôňa v nás evokuje zimu a práve preto je fajn, keď môžeme mať doma dekoráciu, ktorá nás sviatočne naladí hneď, ako otvoríme dvere. Podobne ako s jablkom, tak aj s pomarančom sa dá vytvoriť nádherný svietnik. Okolo neho si taktiež môžete napichať klinčeky, čo vám bude rozvoniavať ešte viac. Keď si  kúsky pomaranča necháte vysušiť, môžete z neho taktiež vytvoriť vianočný stromček. Alebo ich môžete zavesiť priamo na ten váš.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Crumbs Thats Tasty (@crumbs_thats_tasty),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Anna English (@english_anna),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Liliana Sgarlata * Libri e non (@unlibroneltaschino),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa zeynepozyagcilar (@zeynepozyagcilar),

Vôňa Vianoc

Vianoce sú presne tým obdobím, kedy by ste mali opäť vytiahnuť krásne vázy alebo si ich vyrobiť. Dôvodom je jednoznačne vôňa prírody a sviatkov, ktorú môžete mať priamo vo svojom domove. Keď si tento rok nekupujete živý stromček, no vôňu ihličia milujete, nie je nič lepšie, ako si niekoľko vetvičiek umiestniť priamo do vázy. Okrem toho si vetvy môžete aj vianočne ozdobiť, dať na ne doplnky, ktoré sa vám nikde poriadne nehodia. Ale najväčšou výhodou je práve vôňa.

Z ihličia si však môžete vyrobiť aj veniec, stačí vám polystyrénový kruh, do ktorého ho môžete nastrihať a napichať. Kreativite sa predsa medze nikdy nekladú.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roksana Hernes (@roksanahernes),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený AntoArts 🎨 Antonia Varbanova (@antoarts),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tunsgate Quarter (@tunsgatequarter),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený creapunkt (@creapunkt),

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: