Stačili sekundy a mohlo dôjsť ku katastrofe. Batoľa takmer spadlo zo schodov, všetko zachytilo video

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: screenshot youtube

Množstvo ľudí má v hlave zafixované len to, že pes je najlepším priateľom človeka a teda žiadne iné zviera sa mu teda určite nevyrovná. Zvieracia ríša je však plná hrdinov, o ktorých by sme nemali ani poňatia.

Portál Bored Panda informoval o zvieratku, ktoré je očividne predurčené na veľké veci. Len nedávno bolo na sociálnej sieti Facebook zverejnené video, ktoré prekvapí skutočne každého. Je pravda, že domáci miláčikovia nám vedia poriadne zlepšiť náladu. Z času na čas sa však zo zvierat stanú aj záchranári.

Ilustračná foto: pixabay

Dôkazom je mačka, ktorá zachránila život dieťaťa. Video, uverejnené DLore Álvarezom, bolo zachytené na bezpečnostnú kameru a je na ňom niečo, čo len tak ľahko neuvidíte. Dieťa sa hralo na zemi v blízkosti detskej postieľky. Hneď vedľa dieťaťa ležala na pohovke mačka a celý čas ho pozorovala. Potom nasleduje dôvod, prečo by ste nikdy nemali nechať vaše dieťa samé, hlavne v prostredí, keď sa mu môže niečo stať.

Dieťa sa začalo plaziť smerom k otvoreným dverám, ktoré viedli k schodisku. Mačka našťastie konala rýchlo a hneď sa rozbehla za dieťaťom, čím zaujala jeho pozornosť. Nie je jasné či to mačka urobila zámerne, ľudia však jednoznačne stoja za tým, že je to mačací hrdina. Aj keď je úžasné, keď vidíte vo videách šťastný koniec, rodičia si vyslúžili vlnu kritiky za to, že nechali dieťa bez dozoru s otvorenými dverami, len v prítomnosti zvieraťa.

Pozrite si celé video.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: