Stal sa otcom a synovi dal takéto špeciálne meno. Jeho dedko, herec svetového formátu sa ho už však nedožil

Foto: needpix

Nádherné gesto, ktoré je symbolom úcty. Smrť obľúbeného herca Robina Williamsa v roku 2014 otriasla mnohými ľuďmi. Najviac samozrejme zasiahla jeho najbližších. Podľa Unilad sa jeho synovi Zakovi narodil syn, ktorý dostal naozaj zaujímavé meno.

Najstarší syn obľúbeného herca, Zak Williams a jeho snúbenica Olivia June 22. mája privítali na svete syna, ktorý dostal meno McLaurin Clement Williams. Práve McLaurin bolo stredné meno Robina Williamsa. Prvé fotografie malého Mickeyho, ako ho volajú členovia rodiny, zdieľala Zakova sestra Zelda na svojom Instagrame.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zelda Williams (@zeldawilliams),

Meno po slávnom dedkovi

Nový prírastok do rodiny prichádza takmer 5 rokov po Robinovej smrti, ktorý spáchal samovraždu 11. augusta 2014. Herec zomrel ako 63-ročný a bola mu diagnostikovaná Parkinsonova choroba. Neskôr, po pitve, sa zistilo, že trpel demenciou s Lewyho telieskami, ktorá má podobné príznaky ako Alzheimer a Parkinson.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený therobinwilliams (@therobinwilliams),

“Mal som tam byť s ním…”

Od tragickej smrti svojho otca sa Zak, ktorý je podnikateľ, stal advokátom duševného zdravia. O svojom otcovi povedal, že mu je naozaj ľúto, že s ním netrávil viac času. “Som na seba nahnevaný za to, že som ho v tom čase nenavštívil. Myslím si, že to bolo pre neho veľmi osamelé obdobie. Keď sa na to pozriem spätne, mal som tam byť s ním. Potreboval podporu.”

Úbytok hmotnosti

Zak o strate milovaného otca prehovoril v životopise Robin, ktorý napísal Dave Itzkoff. Práve ten opisuje ťažkosti, ktorými si herec musel prechádzať, stratu nálady a extrémny úbytok hmostnosti v posledných mesiacoch svojho života. Životopis sa mu venuje zvnútra, prostredníctvom postrehov blízkej rodiny a priateľov.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený therobinwilliams (@therobinwilliams),

Strach z choroby a depresie

Jeho myseľ a telo postupne prestávali normálne pracovať, práve to sa týkalo úbytku váhy, ale aj aktivity mysle. Dokonca sa začal triasť, prejavovalo sa to najmä v hlase a na ľavej ruke. Podľa Robinovho blízkeho priateľa Billyho Crystala sa obľúbený herec celej choroby veľmi bál. To a pocit osamelosti ho malo nakoniec viesť k samovražde.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený therobinwilliams (@therobinwilliams),

Robin Williams bol veľmi populárny herec známy napríklad z filmov Jumanji alebo Otec v sukni. Mnohí jeho fanúšikovia a všetci blízki boli z jeho náhlej smrti zdrvení a zostáva im len hádať, čo bolo skutočným dôvodom predčasného ukončenia vlastného života.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: