Strach im nedovolí užívať si krásne chvíle! 7 znamení zverokruhu, ktoré o sebe najviac pochybujú

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: unsplash

Existuje veľmi veľa ľudí, ktorí sa boja byť šťastní. Je to pochopiteľné a napriek tomu, že si možno niekto pomyslí, že je to priam pritiahnuté za vlasy, môžete si byť istý, že títo ľudia, ktorí už možno zažili nejakú traumu, majú strach, že sa im vtedy stane niečo zlé.

Všetko je to väčšinou o povahe človeka a o tom, aký je a ako vníma svet okolo seba. Napriek tomu je viac, než len jasné, že strach zo šťastia je jedna z najhorších vecí, ktoré môžete zažívať. Nedovolí vám užívať si krásne chvíle a všetko krásne, čo sa vám v živote deje. A toho by ste sa mali zbaviť. Napriek tomu, možno je to napísané aj vo vašom znamení. Ktoré z nich pochybujú o svojich schopnostiach?

Vodnár

Na oko pôsobí vždy veľmi sebaisto, no v skutočnosti nikdy nevie či to, čo robí, robí dobre. Má strach, bojí sa všetkého okolo neho, ale hlavne svojich vlastných rozhodnutí. Práve tie sú pre neho kľúčové. Má pocit, že nikdy nie je dosť dobrý a nikdy sa neuspokojí s ničím, vždy bude chcieť niečo viac a vždy bude mať pocit, že neurobil dosť. Problémom je hlavne pocit, že musí byť neustále docenený a keď to nemá, je stratený.

Foto: pxhere

Ryby

Ryby vždy pôsobia veľmi uzavreto a neprístupne a majú na to dôvod. Je to hlavne v nich. Neustále o sebe a o svojich rozhodnutiach pochybujú a jeden z ich najväčších strachov je, že o nich bude pochybovať ešte niekto iný. Snažia sa, aby bolo všetko tip-top v ich živote a práve preto často zabúdajú žiť naplno a užívať si aj maličkosti, ktoré im život prináša.

Býk

Býk je veľmi tvrdohlavé znamenie. Práve preto sa len veľmi ťažko rozhoduje, čo so svojím životom. Od nikoho si nenechá poradiť, takže je jasné, že je neustále na pochybách. Pocit menejcennosti sa dostavuje častejšie, než by si býk prial, pretože je neustále ponorený do seba a necíti sa dobre. O všetkom si myslí, že by to mohol spraviť lepšie a napriek tomu, že sa z neho všetci tešia, on sa nevie tešiť sám zo seba.

Foto: unsplash

Rak

Vo svojej podstate sú ľudia v znamení raka neuveriteľne tajomní. Len málokedy vyjadria svoje pocity a keďže chcú, aby bolo všetko v ich živote naozaj zariadené podľa ich vlastnej hry, len málokedy nemajú pochybnosti o tom či robia niečo správne. Každý svoj krok dôkladne analyzujú a taký je aj celý ich život. Nikdy so sebou nie sú celkom spokojní a preto je všetko pre nich maximálne ťažké.

Kozorožec

Kozorožci majú jednu obrovskú chybu. Snažia sa všetkým okolo seba vyhovieť. Podobne ako vodnár, tak aj on chce v očiach všetkých ľudí vyzerať veľmi dobre, no nevie si uvedomiť, že sa absolútne nikomu úplne zavďačiť nevedia. Pochybujú o správnosti svojich rozhodnutí a zároveň sa hádajú s každým, kto sa ich snaží presvedčiť o opaku. V tomto prípade však pochybnosti nie sú na mieste.

Foto: unsplash

Váhy

Je vôbec niekto, kto pochybuje viac, než “váhavé váhy”? Nerozhodnosť a pochyby sú v tomto prípade niečo, čo by toto znamenie mohlo naplno charakterizovať. Verte tomu, že s týmto sa musíte naučiť pracovať, pretože určite nechcete, aby vás charakterizovali tieto vlastnosti. Môžete sa tešiť, keď si to uvedomíte, nakoniec sa naučíte užívať si každý moment.

Foto: Unsplash

Strelec

Kedykoľvek sa pozriete na strelca, vidíte niekoho, kto si je sám sebou viac, než len istý. Je to človek, ktorý je sám so sebou spokojný, drží sa svojich pravidiel a je neustále vysmiaty a dobre naladený. V skutočnosti je to však len klbko nervov, ktoré sa bojí a nevie, čo by mal urobiť. Pochyby a strach z nešťastia. Je však jasné, že nakoniec vždy urobia správne rozhodnutie no v kútiku duše si stále hovorí: Je to naozaj dobre?

8
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: