Sú precitlivené a všetko si berú osobne. 6 znamení zverokruhu, ktoré skrývajú svoje skutočné pocity

Foto: unsplash

Každý človek je iný a znamenia zverokruhu často odzrkadľujú aspoň časť jeho povahy. Kým niektorí ľudia presne kopírujú svoje znamenie, iní zase ani zďaleka nepredstavujú dané vlastnosti.

Ak však patríte k ľuďom, ktorí znameniam zverokruhu veria, portál ThoughtCatalog predstavil 6 z nich, ktoré často skrývajú svoje city a sú veľmi sentimentálne.

Ryby

Asi vás neprekvapí, že precitlivené sú práve Ryby. Sú idealisti, beznájdejní romantici, no na druhej strane to môže byť veľmi otravné a až príliš vyhrotené. Často sa dostanú do problémov a preto sa tvária, že sa nič nedeje.

Rak

Rak je neuveriteľne sentimentálny a aj keď sa tvári, že nemá srdce na dlani, pozornejší človek ho dokáže dobre čítať. Čas trávi starostlivosťou o ostatných a často zabúda na seba.

Foto: pexels

Býk

Býk vyzerá drsne, ale je vo svojom jadre maximálne sentimentálny. Miluje spomínanie na dobré časy a nakupovanie vecí pre partnera, ktoré však majú špeciálny význam.

Váhy

Váhy sa nehanbia prejaviť svoje romantické pocity, sú spoločenskí a radi spoznávajú nových ľudí. Zakrývajú však to, že sú viac než precitlivený. Akonáhle ich na to niekto upozorní, tvária sa, že sa nič nedeje.

Foto: maxpixel

Škorpión

Rovnako ako Býk, pôsobí veľmi chladne a uzatvorene, no má oddané a ohromujúce srdce. Predstavujú si šťastný koniec so svojím životným partnerom a je zameraný na rodinné šťastie.

Lev

Hoci je veľmi tvrdý a ohnivý, je to šampión v romantických gestách. Nemá problém vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, no je do veľkej miery citlivý.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: