Sú schopní zradiť aj najlepšieho priateľa. 6 znamení zverokruhu, ktoré pre výhru urobia naozaj všetko

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: pexels

Niektoré znamenia zverokruhu sú komplikovanejšie ako iné. Napriek tomu, že ľudia bývajú často voči zverokruhu skeptickí, niektorí tomu veria.

Portál ThoughtCatalog spísal 6 najsúťaživejších znamení zverokruhu, ktoré sú pre výhru schopné urobiť naozaj čokoľvek. Stotožňujete sa s tým aj vy?

Baran

Baran vyhráva ešte predtým, než vôbec začne súťažiť. Má to jednoducho v sebe a súperí naozaj s každým, kto sa okolo neho vyskytne, vôbec nezáleží na tom, o koho ide. Urobia všetko preto, aby boli prví.

Foto: pixabay

Lev

Lev pristupuje k prekážkam s hlavou hore a absolútne ho netrápi nič, čo je pred ním. Zaujíma ho len výsledok a to, čo to znamená pre neho. Prekážok sa vôbec neboja.

Kozorožec

Kozorožci sami na seba vyvíjajú ohromný tlak. Ich najväčšou konkurenciou sú si však oni sami. Chcú sa sústrediť na dosiahnutie cieľov a ak im nieto stojí v ceste, nebude sa báť urobiť aj nepopulárne kroky, kým nedosiahne to, čo chce.

Panna

Panny sa často nepovažujú za niekoho, kto je schopný konkurencie, ale ony len zriedka veria, že by niekto mohol byť na ich úrovni. Preto nepotrebujú nikomu nič dokazovať. Bez boja sa však nevzdávajú ničoho a práve vtedy, keď to nečakáte, vám vždy dokážu, že sa mýlite.

Foto: maxpixel

Býk

Ďalším priebojným a súťaživým znamením je Býk. Patrí medzi najtvrdohlavejšie znamenia zverokruhu a je jednoznačne niekým, kto je schopný poraziť aj svojho najlepšieho kamaráta. Odstráni každého, kto mu bráni v ceste a hoci to nie je príjemné, vždy skončí tam, kde sám chce.

Blíženci

Blíženci milujú hru. Chcú byť považovaní za zaujímavých a rešpektovaných, no kvôli ich bláznivej povahe ich málokto berie vážne. Vedia sa však poriadne pobiť, keď majú nejaký cieľ a chcú byť vždy medzi prvými.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: