Sú spolu už neuveriteľných 14 rokov. Speváčka Pink si pre manžela pripravila takéto nádherné prekvapenie

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (pink)

V dnešnej dobe už len málokedy môžeme vidieť manželstvo, ktoré by trvalo dlhé roky bez toho, aby došlo k nejakej kolízii. Teda, hádky sú občas na dennom poriadku, ale je dôležité, aby ste sa to snažili vyriešiť a nehroziť stále rozchodom. 

Populárna 40-ročná speváčka Pink a jej manžel, 44-ročný športovec Carey Hart sú spolu už neuveriteľných 14 rokov. Počas tej doby si určite preskákali mnohým, no napriek tomu vyzerajú, že sú šťastní a majú spolu dve deti, 8-ročnú Willow a 3-ročného Jamesona. Ako uvádza portál Hello Giggles, pri príležitosti ich výročia obaja zverejnili na svojich sociálnych sieťach fotografie s nádherným vyznaním.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Carey Hart (@hartluck),

„14 rokov ženatý s touto úžasnou ženou. Som hrdý na život, ktorý sme spolu vytvorili. Obaja sme prišli z rozvrátených domovov, no zvolili sme si možnosť pracovať na našom vzťahu. A pozrite sa na nás teraz. Stretli sme sa, vyrástli sme spolu a teraz máme úžasnú rodinu. Ďakujem, že si mojím najlepším priateľov (viem, že to nemáš rada) a úžasná matka pre naše divoké deti. Veľmi ťa milujem,“ napísal Carey.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa P!NK (@pink),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa P!NK (@pink),

„Veľa rokov, veľa účesov… Už sme v tom naozaj dlhú dobu, zlatko. Nie je to perfektné, ale som vďačná, že je to naše. Milujem našu rodinu. Ďakujem ti, že kráčaš predo mnou, vedľa mňa a občas aj za mnou. Si skutočný muž, Carey Hart,“ napísala speváčka. Neskôr ešte uverejnila fotografiu kytice, ktorú od svojho manžela dostala. „Milujem ťa, zlatko! Som šťastný, že ťa mám! Teším sa na ďalšie roky,“ napísal Carey na odkaz.
0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: