Sú spolu už viac ako 40 rokov. Meryl Streep prezradila, čo je tajomstvom šťastného vzťahu

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: profimedia

Už viac ako 40 rokov trvá vzťah Meryl Streep a jej manžela Dona Gummera. Väščinu tohto času sa obaja dokázali skrývať pred dotieravými fotografmi aj novinármi a súkromie si strážili.

Ako uvádza portál The List, s niekoľkými výnimkami, keď ich fotografi niekde zachytili, sa im to aj podarilo. Meryl Streep patrí k najobľúbenejším a najváženejším herečkám Hollywoodu. Diváci ju milujú v ľahších filmoch ako je napríklad Mamma Mia alebo Diabol nosí Pradu, no zažiarila aj vo vážnejších úlohách, ako je napríklad film Sofiina voľba. Je osemnásobnou držiteľkou Zlatého glóbusu, dvoch cien Emmy aj dvoch cien BAFTA. Jej zoznam nominácií je tiež poriadne dlhý.

Po smrti snúbenca sa pohla ďalej

Keď sa v roku 1978 vydala za Dona Gummera, množstvo ľudí to prekvapilo, pretože len pár mesiacov predtým prišla o svojho snúbenca Johna Cazalea po vyčerpávajúcom boji s rakovinou. Po tom, čo ju vyhodili z bytu, jej prišiel brat pomôcť zbaliť veci spolu s Donom. Obaja si začali dopisovať a krátko na to sa k nemu presťahovala. “Neprekonala som Johnovu smrť, ale musím žiť ďalej. Don mi ukázal, ako to urobiť,” povedala vtedy Meryl.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cine Citação (@cinecitacao)

Základom je komunikácia

Don Gummer je celonárodne uznávaným sochárom. “Sme tak trochu perfektný pár. Don je človek, ktorý toho veľa nenahovorí a ja zase stále štebocem. Veľmi trpezlivo ma počúva, a potom sa vráti k svojej práci,” povedala. Meryl Streep sa nikdy nevyjadrila k tomu, že by mali v manželstve nejaké nezhody. Naznačila však, že sa cez ne dostali. “Všetci sme v nebezpečenstve, že ľudí, ktorých milujeme, budeme považovať za samozrejmosť,” povedala.

A tajomstvo ich šťastného vzťahu? Podľa Meryl Streep je to komunikácia. “Musíte hovoriť o všetkých problémoch, ktoré sa objavia, dokonca aj o tých najmenších. Musíte počúvať problémy, návrhy a rady svojho partnera a akceptovať, že nie vždy máte pravdu. Komunikácia je kľúčom k úspešnému manželstvu.”

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: