Sú to najväčšie klebetnice a intrigánky. 4 znamenia zverokruhu, z ktorých sa nikdy nestanú vaše najlepšie priateľky

Foto: Profimedia

Ako ženy veľmi dobre vieme, že naše kamarátstva zvyknú byť zvyčajne veľmi komplikované. Buď si nájdete takú, ktorá bude pri vás stáť celý život a bude pre vás ako sestra. Alebo si nájdete takú, ktorá vám podrazí nohy v momente, kedy sa jej niečo znepáči.

Ženy intrigujú, klebetia a aj ohovárajú. Je to jednoducho jav, ktorého sa len tak nezbavíte. Niekedy je nad slnko jasnejšie, že ste stretli spriaznenú dušu, niekedy na druhej strane neviete, čo môžete od danej osoby čakať a neviete ani to či je to naozaj pravá kamarátka. Pred takou by ste sa mali mať na pozore. Niektoré znamenia majú však naozaj veľké sklony k tomu, aby intrigovali a podpichovali naschvál. A ženy jednoznačne.

Foto: pexels

Baran

Baran sa bude dlho tváriť, že je všetko v poriadku. Rýchlo si s takouto ženou sadnete. Vyklopíte jej celý svoj život. Budete čakať, ako zareaguje a ona vám opätuje vaše reakcie, bude sa snažiť, ako najlepšie vie, aby sa vám zapáčila a aby bolo všetko podľa vašich predstáv. Niekedy sa však pozriete cez plece a zistíte, že ona tam nie je. Pretože robí všetko, čo môže, aby vám obrátila život hore nohami. Ak sa jej znepáčite, čo môžete byť v priebehu pár minút, skončili ste.

Foto: unsplash

Rak

Rak je kráľom všetkých intríg a práve preto, že sa na to veľmi nezdá. Vyžíva sa v ohováraní a v tom, aby mohol druhého človeka totálne potopiť. Teraz sa proste musíte urobiť maximum preto, aby ste sa vyhli všetkým dôležitým veciam, ktoré tejto vašej “kamoške” poviete. Ak môžete, nehovorte jej radšej vôbec nič. Naozaj vedia všetko obrátiť proti vám a môžete si byť istá, že si ešte dlho budete búchať hlavu o stenu, že ste si niekoho takého pustili do života.

Foto: pexels

Škorpión

O Škorpiónoch je známe, že nie sú príliš pokojné znamenie. Konflikt pre nich nie je cudzí pojem a keď sa potrebujete s niekým hádať, môžete sa rozhodnúť, že si na to vyberiete práve ženu Škorpiónku. Ako kamarátka? Neodporúčame. Nebudeme hádzať všetky do jedného vreca, ale ak vám niekto dokáže podraziť nohy, je to práve táto žena. Dokáže sa smiať s vami, ale aj na vás a keď na to príde, nemá žiadnu hanbu otočiť sa vám chrbtom a vytiahnuť každé jedno tajomstvo, ktoré ste jej zverili.

Foto: unsplash

Panna

Panny sú často opisované ako niekto, kto sa kamaráti s danými ľuďmi len do toho momentu, kedy im to vyhovuje. Platí to však aj o tom, keď sa jej niekto znepáči. V tomto prípade, keď sa im nepozdávate, nebude s vami strácať čas. Nakoniec by ste mali prehodnotiť či sa vôbec budete zapodievať kamarátstvom s takouto osobou, pretože ohováranie za vaším chrbtom jej nie je cudzie.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: