Svoj boj s rakovinou nevzdáva. Populárna herečka zo seriálu Beverly Hills bojuje zo všetkých síl

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Fox Network

Rakovina je niečo, na čo nikto z nás nechce pomyslieť ani v tom najhoršom sne. Vidíme ju však každý deň. U známych osobností, u našich známych, u členov našej rodiny.

Len preto, že máte rakovinu, neznamená to, že sa váš život skončil. To sú slová, ktoré podľa portálu SurvivorNet adresovala svojim fanúšikom na sociálnych sieťach obľúbená herečka Shannen Doherty. Shannen, známa zo seriálu Beverly Hills 902 10, ale aj z ďalšieho seriálu Čarodejnice, oznámila vo februári tohto roku, že bojuje s rakovinou prsníka 4. stupňa. V tajnosti to pritom držala celý rok.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ShannenDoherty (@theshando),

Život sa ešte neskončil

Odvtedy sa snaží svojim fanúšikom ukázať, že hoci je to zákerná choroba, neznamená to, že sa život končí, práve naopak. Dôvod, prečo to rok tajila bolo, že bola veľmi vystrašená. Bála sa, že nebude môcť nikdy pracovať, pretože sa budú ľudia v biznise kvôli chorobe báť, že to nezvládne a nebudú jej chcieť dať prácu. “Práve ľudia, ako som ja, to potrebujú najviac. Poháňa nás to. To, že máte rakovinu neznamená, že ste skončili,” povedala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ShannenDoherty (@theshando),

Fanúšikovia sú nadšení

Fanúšikovia boli nadšení z toho, keď sa opäť objavila na obrazovke. Počas nakrúcania si však prešla naozaj všeličím. “Boli chvíle, keď som mala veľké úzkosti. Keď som si pomyslela, že to naozaj nemôžem urobiť.” Vždy sa však našlo niečo alebo niekto, kto ju bol schopný posunúť ďalej, a to napriek tomu, že to takmer žiadny z jej kolegov nevedel. Shannen bola prvý raz diagnostikovaná rakovina prsníka v roku 2015. Šírila sa do lymfatických uzlín. V roku 2018 po dlhom liečení vyhlásila, že sa jej zbavila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ShannenDoherty (@theshando),

V tom čase tiež priznala, že liečba spôsobila, že vstúpila do fázy menopauzy. V tomto roku však opäť potvrdila, čoho sa mnohí obávali a síce, že rakovina sa jej vrátila, a to hneď v 4. stupni.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: