Svojím krásnym skutkom rozplakal celú rodinu. Potajomky študoval celých 6 rokov, aby získal titul a odčinil tak sklamanie, ktoré rodičom spôsobil

Lucia Mužlová Ešte viac

Štúdium na vysokej škole je náročné nielen pre samotného študenta, ale často to prežívajú s dieťaťom aj jeho rodičia. Najmä vtedy, ak to rodina nemala v živote jednoduché a čo to si už preskákala. 

Hanss Mujica, 24 ročný študent z Texasu, chcel najmä to, aby boli jeho rodičia na neho pyšní. Na strednej škole nevynikal a to ich trápilo. Po tom, ako sa dozvedeli, že bol vylúčený z vysokej školy v poslednom ročníku štúdia, sa na ich tvárach objavil pohľad, ktorý Hanss videl len po smrti svojho staršieho brata. Zlomilo mu to srdce.

foto: Facebook.com

Rozhodol sa však svoj život radikálne zmeniť a svojich rodičov prekvapiť. Prinášame vám príbeh, ktorý vás dojme k slzám. Jeho čin môže inšpirovať nás všetkých.

foto: Facebook.com

Vedel, že nič neurobí jeho rodičov tak šťastných, ako získanie vysokoškolského diplomu. Dlho preto na sebe potajomky pracoval a vysokú školu sa mu podarilo úspešne vyštudovať. O svojom štúdiu však nikomu nepovedal. O to viac sa tešil na moment, keď to oznámi svojim rodičom a dôkladne sa na túto chvíľu  pripravoval. Hannsovi rodičia samozrejme o ničom ani netušili, o čom svedčí aj ich úprimná reakcia.

foto: Facebook.com

Jedného dňa povedal svojim rodičom, aby sa pekne obliekli, pretože potrebuje vytvoriť fotografie, na nejaký projekt. „Netušia, že promujem,“ stálo na plagáte, s ktorým stál za nimi, keď si čítali list, v ktorom vysvetľoval celú situáciu. Priložil ku nemu aj pozvánky na svoje promócie. „Vy ste dôvod, prečo som začal, a pre vás som školu aj dokončil,“ poďakoval sa Hanns svojim rodičom, ktorých tento čin dojal k slzám.

Pozrite si tento krásny moment v tomto videu:

Pozri aj: Iba 7 ročný chlapec zarobil so svojou recyklačnou firmou už 10-tisíc dolárov. Peniaze si odkladá na štúdium

boredpanda.com

0
Komentovať (0)