Tajomstvo jej perfektnej postavy odhalené! V jedálničku Jennifer Lopez nikdy nenájdete tieto 2 veci

Foto: Instagram (jlo)

Jennifer Lopez patrí jednoznačne medzi ženy, ktoré majú neuveriteľne krásnu postavu. Vyzerá výborne a závidieť jej môžu aj mladé dievčatá. Čo je však jej skutočné tajomstvo?

Jennifer Lopez má 50 rokov a čo sa týka stravy, je naozaj veľmi prísna. Portál Women´s Health Mag odhalil niekoľko tajomstiev stravovania herečky a speváčky J. Lo, prostredníctvom jej osobného šéfkuchára, Kelvina Fernandeza. Ten prezradil, ku ktorým jedlám sa Jennifer ani nepriblíži a možno vás to naozaj veľmi prekvapí.

Ktoré jedlo Jennifer neobľubuje?

Kelvin pracuje s Jennifer a aj s jej snúbencom Alexom Rodriguezom a hovorí, že existuje jedlo, ktoré by ste ju nikdy neuvideli jesť. A je to losos. “Viem, že Jennifer nemá rada lososa, takže ak ho robím pre ostatných, jej musím pripraviť inú rybu, napríklad tresku,” povedal pre US Magazine. Nejde pri tom o to, že by bol losos nezdravý. Jednoducho ho nemá rada. “Nie je fanúšikom chuti a textúry lososa.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo),

Nie je fanúšičkou ovocia

Podľa neho Jennifer taktiež nie je fanúšičkou čučoriedok a ani ovocia vo všeobecnosti, a to napriek tomu, že jej deti Max a Emme ich úplne milujú, takže sú u nich doma pravidelne v chladničke. Kelvina sa taktiež opýtali, čo je vlastne u nej v chladničke. “Minerálka, vždy ovocie a zelenina a veľa zelených vecí. Špenát, uhorka, zeler, radi začínajú deň so zeleným smoothie,” povedal a dodal taktiež, že majú vždy po ruke vajcia a slaninu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo),

Musí si pamätať aj na alergie

Kelvin povedal, že sa všetko naučil počas spolupráce s Jennifer a bol vždy veľmi nervózny z toho, že by svojim klientom podával niečo, čo nemajú radi alebo nemôžu jesť. “Nespomeniem si, koľkokrát som sa musel znova a znova pýtať na obmedzenie v strave a alergie len preto, aby som náhodou niečo nepokazil,” povedal. Jennifer a Alex chcú však jesť väčšinou veľmi zdravo. Ich chladnička je vždy plná a celý tím podľa Kelvina odvádza skvelú prácu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo),

Podľa všetkého však Jennifer naozaj nemá rada, keď je na diéte a niekto má pred ňou lákavé jedlo, ktoré nie je celkom zdravé. To je aj prípad, keď mal jej snúbenec Alex kurča s ryžou, kým ona ho mala so šalátom. S Kelvinom potom žartovali, že sa musí vždy pozerať len do svojho taniera.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: