Tak toto ste ešte nevideli! Táto astronautka ukazuje, aké problematické je umývať si vlasy vo vesmíre


Byť astronautkou vo vesmíre znie možno pre niektorých ako zábava a niečo fascinujúce, no nesie to zo sebou aj pár problémov. Ako si má žena umyť vlasy? Astronautka Karen Nyberg z NASA vo videu ukazuje, ako tento proces vyzerá. Možno ste sa nad tým nikdy nezamýšľali, no predstavte si tú situáciu. Fascinujúce video zobrazuje celý proces a verte či nie, šampón k tomu nepotrebovala.

Pozri aj: Táto žena sa dlhý čas cítila ako nikto! Akoby ani neexistovala..Potom ju kamarátka nahovorila na premenu jej života a na konci ju takmer nespoznala!

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));