Tak už ju má aj ona. Táto sympatická a obľúbená herečka má konečne svoju hviezdu na chodníku slávy

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: archív TASR

Poznať ju môžete z filmov Diabol nosí Pradu, Interstellar alebo Alenka v krajine zázrakov. Americká herečka a speváčka Anne Hathawayová má od štvrtka svoju hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy v Los Angeles.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Free Malaysia Today (@fmtlifestyle) on

Hathawayová sa tak dostala na zoznam približne 2700 osobností, ktorým sa dostalo tejto pocty. K odhaleniu hviezdy došlo v čase, keď herečka predstavuje svoj nový film Podfukárky (The Hustle).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MovieOn | Новости кино (@movie__on) on

Hviezdu s menom Anne Hathawayovej možno nájsť oproti vchodu do kina Chinese Theatre, ktoré je jedným z vyhľadávaných turistických cieľov. V susedstve na chodníku slávy je osadená hviezda herečky Hattie McDanielovej, ktorá sa v roku 1940 stala prvou herečkou tmavej pleti ocenenou prestížnym Oscarom za rolu otrokyne Mammy vo filme Odviate vetrom. Hathawayovej cestu k úspechu otvoril v roku 2001 film Denník princeznej, neskôr nasledovali roly v snímkach Diabol nosí Pradu, Debbina 8 či Skrotená hora. Za vedľajšiu roku v muzikálovom filme Bedári dostala v roku 2013 filmovú cenu Oscar. Film Podfukárky, v ktorom najnovšie hrá, sa v USA začína premietať tento piatok.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: