Takéto niečo na svadbe nik nečakal, hostia boli dojatí. Nevesta si za družičky vybrala štyri babičky

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Facebook/Natalie Caho Photography

Svadby bývajú tie najkrajšie udalosti v živote človeka, ale aj pre hostí a pre blízku rodinu, ktorá sa teší zo šťastia mladomanželov. Mnohí ľudia sa do svadby chcú rôznym spôsobom zapojiť.

Portál Bored Panda informoval o neuveriteľnej svadbe, v ktorej dostali priestor staré mamy, na ktoré sa často zabúda. Počas svadby majú okrem nevesty a ženícha dôležitú funkciu aj družičky, ktoré sa snažia vyhovieť nevestiným predstavám a pôsobiť ako jej pravá ruka. Mnohí ľudia často poprosia malé dievčatá, aby pred nevestou hádzali na zem lupienky z kvetov. Často sú to malé deti, ktoré volajú „kvetinové dievčatá“.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa WEDDING & FAMILY PHOTOGRAPHER (@nataliecahophoto),

Rozhodli sa pre niečo iné

Párik z Tennessee sa však rozhodol ísť celkom inou cestou. Po dvoch rokoch sa rozhodli, že sa vezmú a hoci sme spomínali, že kvetinové dievčatá bývajú väčšinou malé a roztomilé slečny, nevesta sa pre tentokrát rozhodla, že do tejto povinnosti zapojí práve všetky štyri staré mamy. Z tohto milého zvratu boli všetci nadšení a prijali ho tak, ako to asi nikto nečakal. Babičky sa svojej úlohy zhostili s gráciou, akú dokážu prijať len staré mamy.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa WEDDING & FAMILY PHOTOGRAPHER (@nataliecahophoto),

Zapojili aj staré mamy

Tanner a Lyndsey Raby teda išli pred oltár a čo sa týka starých mám povedala, že toto bola jej predstava, odkedy sa zasnúbila. „Cítila som sa veľmi požehnaná, že som ich mala vždy tu, tak som chcela, aby sa tiež zapojili,“ povedala Lyndsey. Nebýva často zvykom, že starší členovia rodiny mávajú na svadbe nejaké úlohy, v každom prípade však boli samotné babičky, ale aj ľudia navôkol, naozaj nadšení. Na fotografiách, ktoré urobila svadobné fotografka Natalie Caho, môžete vidieť, že staré mamy boli ešte aj rovnako oblečené.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lyndsey Grant Raby (@lyndseygrantraby),

Tešili sa viac ako družičky

Najstaršou hviezdou bola 90-ročná prastará mama nevesty, Kathleen Brown. Ďalej to boli staré mamy nevesty 76-ročná Wanda Grant a 72-ročná Betty Brown a 70-ročná babička ženícha, Joyce Raby. Fotografka zdieľala fotografie na sociálnych sieťach a tie vyvolali naozaj vlnu ohlasov. Väčšina mladomanželov má veľké šťastie, keď sa ich svadby môže zúčastniť aspoň jeden starý rodič. Je preto úžasné, že ich mali Tanner a Lyndsey tak veľa a že si ich uctili aj takýmto spôsobom. Práve tieto štyri dámy urobili ich deň oveľa špeciálnejším ako by si možno mysleli. Človek má dokonca pocit, že si to užívajú oveľa viac ako družičky, čo myslíte?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: