Takmer došlo k tragédii z nepozornosti. Títo rodičia dali prednosť natáčaniu videa na Instagram pred vlastným synom

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: pixabay

Keď rodič uvidí toto video, asi mu prejde mráz po chrbte. Nezodpovedným rodičom bolo totiž prednejšie ako ich vlastný len 3-ročný syn Gabriel. Keď žena skočila do náručia svojmu mužovi, malý Gabriel sa tiež rozhodol skočiť, no z veľkej výšky postele. Nič netušiacej mamine sa to udialo priamo za chrbtom.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bonor_Gabriel Екб (@bonor_gabriel) on

Gabriel je ešte batoľa a neuvedomuje si dôsledky svojich činov. Práve preto by ho mali mať na očiach jeho rodičia, ktorí sa rozhodli natočiť video na Instagram. Ako informoval portál The Sun, toto by mohla byť nočná mora pre každého rodiča. Po páde sa dieťa odrazilo a dopadlo na hlavičku. Síce sa potom usmievalo, chýbali len sekundy a všetko mohlo byť inak.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bonor_Gabriel Екб (@bonor_gabriel) on

Pod uverejneným videom sa okamžite strhla vlna negatívnych komentárov a zodpovední rodičia zakročili. Nepáčilo sa im, že dieťa bolo bez dozoru tak vysoko na posteli, a že rodičia vôbec nestihli zareagovať na to, že Gabriel ide skočiť. Okrem toho, že dopadol na hlavičku, prvý dopad bol na chrbát, čo u takého malého dieťaťa naozaj môže byť nebezpečné. Rodina udalosti nepripisuje žiadnu veľkú dôležitosť, celé to brali ako zábavu. Rodičov zrejme viac zaujíma úspešnosť videa a lajky, ako bezpečnosť ich vlastného dieťaťa.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bonor_Gabriel Екб (@bonor_gabriel) on

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: