Takto bude podľa aktuálnych predpovedí vyzerať človek o 1 000 rokov evolúcie


To, ako vyzeral človek v minulosti, vieme povedať veľmi presne na základe dostatku archeologických nálezov. Ako vyzerá človek dnes, to vieme všetci. Ako však budeme vyzerať o niekoľko miliónov rokov, to nám už také jasné nie je.

Podľa predpovedí to však bude približne takto. Tak, ako všetky živé bytosti na tejto planéte, aj ľudia podliehajú evolúcii. Pomaly ale isto sa tak naše telá postupne prispôsobujú neustále sa meniacim podmienkam na našej planéte, aby sa maximalizovala naša šanca na prežitie, čo má za následok zmeny našich telesných proporcií a vzhľadu. Ako teda budú vyzerať naši potomkovia o niekoľko miliónov rokov v budúcnosti? Pozrite si tieto aktuálne predpovede, ktoré vychádzajú zo súčasných trendov vývoja klímy a životných podmienok na Zemi v našom novom videu.

Viac podobných videí nájdeš na našom YouTube kanáli.

Pozri aj: Keď uvidíte tieto mapy, už nikdy sa nebudete pozerať na Slovensko tak, ako predtým


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));