Takto ste Zuzanu Čaputovú ešte nevideli. Objavila sa v elegantných modrých šatách s detailom, ktorý si všimol každý

Foto: TASR/AP

Prezidentka SR Zuzana Čaputová s poľským prezidentom Andrzejom Dudom diskutovala o reformách justície, s chorvátskym prezidentom Zoranom Milanovićom o dovolenkovej sezóne.

Informovala o tom vo svojom statuse na sociálnej sieti. Čaputová oboch prezidentov prijala dnes v záhrade Prezidentského paláca. Čaputová pripomenula, že s Dudom hovorila aj v pondelok 14. júna v Bruseli na summite NATO.

„Rozprávali sme sa o vnútropolitickej situácii v našich krajinách, najmä však o reformách justície, ktoré sú citlivou témou aj z našej európskej perspektívy,“ uviedla. Tiež diskutovali o klimatických cieľoch a potrebných krokoch k ich postupnému napĺňaniu. Dodala, že časť rozhovoru venovali aj vzťahom s Ruskom a Ukrajinou a tiež situácii v Bielorusku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova)

Preberali aj ďalšie situácie

V rozhovore s Milanovićom sa prezidentka vrátila k summitu NATO a prebrali aj situáciu na Západnom Balkáne. „Podstatnú časť stretnutia sme však venovali najmä pandemickej situácii, keďže o pár dní začína dovolenková sezóna a tisíce našich občanov plánujú cestovať do Chorvátska. Jednoduchšiu cestu budú mať tí, ktorí sú už zaočkovaní, ostatní budú potrebovať na prechod hraníc negatívny PCR alebo antigénový test,“ konštatovala.

Na prezidentke však mnohých ľudí zaujal opäť aj jej outfit, ktorý tvorili bledomodré elegantné šaty s bielymi lodičkami. Šaty jej vychválili už v komentároch a poznamenali, že toto je farba, ktorá prezidentke skutočne pristane.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: