Pamätáte sa ešte na Annu zo Zeleného domu? Takto vyzerá herečka z kultového filmu dnes

Lucia Mužlová Ešte viac

Mladé červenovlasé dievčatko menom Anna môžete poznať z kultového a aj prvého filmu z roku 1985 Anna zo Zeleného domu. Ďalšie pokračovanie série bolo v roku 1987 a posledný diel bol natočený v roku 2000. Ak ste niekedy uvažovali, kam sa vytratila herečka Megan Follows, dnes vám trochu priblížime jej život.

 Ako Anna si získala srdcia divákov po celom svete. Anna je sirota, ktorá prišla bývať do domu, kde sa o ňu starali pestúnsky rodičia. Počas dospievania zažívala mnohé situácie, no svojím dobrosrdečným charakterom si získala azda každého. Film priniesol veľký úspech a to najmä pre mladučkú herečku.

Niet divu, že jej šlo herectvo tak dobre. Obaja jej rodičia boli herci, takže hranie má doslova v krvi. Prvýkrát si vo filme zahrala už ako 9-ročná. V súčasnosti žije herečka spolu so svojím manželom a dvomi deťmi v Holywoode. Aj vďaka svojej kráse, ryšavým vlasom a jemným pehám sa stala symbolom krásy a ženskosti.

Dnes vyzerá rovnako dobre, ako v mladosti. Má 49 rokov a stále by ste ju na fotografiách okamžite spoznali. Mali ste radi tieto kultové filmy rovnako ako my? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Zdravotné problémy ho vyradili z práce aj z bežného života. Takto vyzerá známy moderátor Boris Pršo dnes

Lucia

0
Komentovať (0)