Vždy rada nosila výrazné líčenie. Po 20 rokoch kariéry vznikli fotografie speváčky Christiny Aguilery, na ktorých ju nikto nespoznal

Lucia Mužlová Ešte viac

Keď sa pohybujete vo vodách showbiznisu, všetci hodnotia váš vzhľad. Speváčka Christina Aguilera sa nikdy netajila tým, že výrazný make-up jednoducho miluje. Vždy nosila výrazné dymové oči a aj výrazné rúže. Bez líčenia si ju mnohí nevedeli ani predstaviť. Nedávno sa však pridala do klubu „no make-up“ a vznikli tieto úžasné fotografie, na ktorých ju nespoznáte možno ani vy.

Takto si zrejme pamätáme známu popovú speváčku všetci. Výrazné líčenie, vlasy v top stave a samozrejme show, ktorá k tomuto povolaniu patrí.

Nasledujúce fotografie vznikli pre známy Paper magazine a názov tejto série je Transformácia. Keď sa lepšie prizriete, budete dokonca vidieť jej jemné pehy a skutočnú, o čosi mäkšiu krásu. Mnohí dokonca tvrdia, že vyzerá oveľa mladšie a dokonca oveľa oveľa lepšie.

https://www.instagram.com/p/Bg2tiJZBpqN/?tagged=christinaaguilera

„Vždy som bola človek, ktorý miluje experimentovanie, divadlo, vytváranie akéhosi príbehu a vždy som na scéne hrala nejaký charakter,“ povedala pre Paper Magazine Christina.

„Som herečka, a teda to vyplýva z mojej povahy. Je to ale oslobodzujúci pocit, môžem zhodiť masku a ukázať prirodzenú krásu.“

„No make-up“ má vo svete svojich podporovateľov ale aj odporcov. Na ktorej strane stojíte vy? Obdivujete prirodzenú krásu alebo si myslíte, že žena by mala pravidelne nosiť make-up?

https://www.instagram.com/p/Bg2wINVF9eF/?tagged=christinaaguilera

Pozri aj: Týchto 16 žien ukazuje, aká veľká je sila make-upu. Takto vyzerali pred a po nalíčení.

Lucia Mužlová, boredpanda.com

0
Komentovať (0)