Spomínate si na malého chlapca z filmu Zachráňte Willyho? Dnes by ste ho po 25 rokoch nespoznali, no herectvu sa venuje stále

Lucia Mužlová Ešte viac

Často sa stane, že detské hviezdy, na ktoré s radosťou a úsmevom spomíname zhasnú a o ich dobre rozbehnutej hereckej kariére už nepočuť. Príkladom toho sú napríklad aj herci Macaulay Culkin z filmu Sám doma alebo Tomáš Holý, ktorého si môžete pamätať ako malého Vaška z filmu Ako vytrhnúť veľrybe stoličku, ktorý zahynul pri tragickej dopravnej nehode.

View this post on Instagram

#throwback #mondaymotivation Hiking valley of Fire. #2018

A post shared by Jason👀Richter (@jason_james_richter) on

Spomeniete si ešte na kultový film Zachráňte Willyho? Už v roku 1993 si hlavnú postavu zahral Jason James Richter. Mladý Jesse, rebel a milovník prírody, ktorému sa podarilo nemožné.: nadviazať špeciálne priateľstvo s kosatkou.

Ak ste si mysleli, že hereckú kariéru zavesil na klinec, mýlite sa. Jason stále hrá, dokončil film High and Outside, kde hrá bláznivého motorkára. Predtým si zahral lekára vo filme Inhumane. Taktiež ste ho mohli vidieť v seriáli Kosti, Sabrina mladá čarodejnica alebo Myšlienky vraha. V 18 rokoch si síce vyskúšal aj dráhu hudobníka, tým sa ale svetovo nepreslávil.

Na konkurze pre hlavnú postavu filmu Zachráňte Willyho bol s ďalšími 4000 chlapcami a uspel práve on. Scény z tejto série filmov patria stále k tým najdojímavejším. Spomínate si ešte na tento film? Pozerali ho aj vaše deti?

Pozri aj: Spomínate si na Pipi Dlhú Pančuchu? Jej predstaviteľka má dnes už 58 rokov, no len málokto by ju spoznal

Lucia M., unilad.co.uk

0
Komentovať (0)